Lionel Messi

Lionel Andrés Messi Cuccittini

8,0
207 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lionel Messi

...jednak pobity nie został. Spoko Leo, może następnym razem się nie doliczą i nie będziesz musiał bulić aż 10 mln żeby wszystko znów było cacy;)
Król jest nagi, wszyscy widzą.

WhiteDemon

Fanka Cr7 wystawiająca Messiemu 9 i krytykująca go .To go w końcu lubisz czy nie ??

Danio31b

Bo widzisz jestem taka że mimo iż za kimś nie przepadam to jednak potrafię oddzielić własną antypatię i docenić człowieka. Messi ma u mnie 9 za obecnie największą skuteczność w strzelaniu goli. Lubię być uczciwa.
Gdyby reszta nie kulała dostałby ode mnie nawet 10;)

WhiteDemon

Zapewne nie przepadasz za nim, tylko dlatego że twój "ukochany" Ronlado, nie zdobył ANI JEDNEJ złotej piłki? Czy może dla "zasady"? Jakże to płytkie i prymitywne.

SzalonyGoblin

Ronlado żadnego nie kojarzę. "Ukochanych" obecnie nie mam żadnych. Nie przepadam za Messim, to właściwie obecnie za dużo może powiedziane. Nie przepadam za jego medialną otoczką. Staram się to ukrócić w sobie, choć jest to trudne. Bo mimo wszystko nie podoba mi się że Messiego podaje się jako przykład nieskazitelnego, superskromnego chłopaka z sąsiedztwa - a to jest trochę mit. Nieskazitelnych ludzi w ogóle nie ma, a superskromność może istnieje ale jest superrzadka i poniektórych zachowaniach Messiego śmiem wątpić że można go do takich zaliczyć. Dla zasady nie robię niczego.

Aha, i Ronaldo ZDOBYŁ ZŁOTĄ PIŁKĘ, panie ignorancie. No i gdyby nie fakt że Messi jest pupilkiem mediów i nie tylko prawdopodobnie zdobył by ich więcej, ba, miałaby ich 5!, ale cóż. Ronaldo jest niemodny.

WhiteDemon

"Ronlado żadnego nie kojarzę"
Nie udawaj upośledzonej umysłowo, błagam.

"Nie przepadam za Messim, to właściwie obecnie za dużo może powiedziane."
Widzisz? Takie to trudne, napisać DLACZEGO go nie tolerujesz (ew. jak to napisałaś: szumu medialnego wokół niego)?

"...o mimo wszystko nie podoba mi się że Messiego podaje się jako przykład nieskazitelnego, superskromnego chłopaka z sąsiedztwa - a to jest trochę mit"

Jest skromny, stara się ograniczyć ingerencje mediów w jego prywatne życie :) Nie lansuję się jak niektórzy piłkarze (Zidane...) i robi to co kocha, czyli gra w piłkę. Może nie zasługuję na miano "ideału" piłkarza, ale nie można zarzucić mu brak skromności, którą IMO posiada.

"Aha, i Ronaldo ZDOBYŁ ZŁOTĄ PIŁKĘ, panie ignorancie"

Drobna pomyłka z tą złotą piłką, więc czemu zarzucasz mi ignorancje?

" No i gdyby nie fakt że Messi jest pupilkiem mediów i nie tylko prawdopodobnie zdobył by ich więcej, ba, miałaby ich 5!, ale cóż. Ronaldo jest niemodny."
Ronaldo nie modny? Dobre sobie! Niemal na wszystkich forach o tematyce piłki nożnej, widzę hejty "fanów" królewskich (właściwie pana CR7) na Messiego i Barcelone, oraz powszechne wychwalanie, jakże wspaniałego CR7 (który IMO nie do końca na to zasługuje) Ronaldo i 5 złotych piłek? Błagam, nie rozśmieszaj mnie. Prędzej taki Neymar czy R10 powinni dostać te piłki, niż dawać je piłkarzowi, który bez pomocy zespołu jest NIKIM (Messi również nie zasługuję na aż 5 złotych piłek)

SzalonyGoblin

"Nie udawaj upośledzonej umysłowo, błagam."

W tym momencie straciłeś prawo do jakiejkolwiek odpowiedzi.
Ale mimo wszystko, jakoś ci odpowiem.

Drobna pomyłka?? Pisałeś to z pełną premedytacja jeszcze WIELKĄ LITERĄ żebym widziała a teraz twierdzisz że drobna pomyłka?? To cię zdradziło i dowiodłeś że nie masz zielonego pojęcia ani o Ronaldo ani jego osiągnięciach, a jedziesz po nim tylko dlatego że tak ci pasuje.

Niemodne jest lubienie Ronaldo. Przez ogół uważany jest za osobą arogancką i wyniosłą, a wielokrotnie dowiódł że to nieprawda. A skromność Messiego to ja podaję w wątpliwość, po tym jak kopie piłkę w kibiców, niejednokrotnie przedrzeźnia, udając przy tym jakby nic się nie stało. No i skromny człowiek nie będzie wywyższał się ponad innych, próbując tak bezczelnie omijać prawo które dotyczy wszystkich.

WhiteDemon

"W tym momencie straciłeś prawo do jakiejkolwiek odpowiedzi.
Ale mimo wszystko, jakoś ci odpowiem"
Teraz zauważyłem że zrobiłem błąd pisząc "Rolando" Sorry, myślałem że nie podoba Ci się że piszę po nazwisku :d

"Drobna pomyłka?? Pisałeś to z pełną premedytacja jeszcze WIELKĄ LITERĄ żebym widziała a teraz twierdzisz że drobna pomyłka?? To cię zdradziło i dowiodłeś że nie masz zielonego pojęcia ani o Ronaldo ani jego osiągnięciach, a jedziesz po nim tylko dlatego że tak ci pasuje"
Oczywiście. Wymyśl jeszcze teorie spiskową na temat mojej osoby.

SzalonyGoblin

Nie, akurat tu byłam trochę zgryźliwa, nie mogłam się powstrzymać;) No i właściwie Ronaldo to jest imię, bo na nazwisko to on ma Santos Aveiro, gwoli ścisłości.

"Oczywiście. Wymyśl jeszcze teorie spiskową na temat mojej osoby."

Nie mam zamiaru.

WhiteDemon

Wiem o tym :) Kiedyś czytałem że zmienił nazwisko oraz imię. Tylko nie pamiętam dlaczego, muszę poczytać na internecie albo na Wikipedii

SzalonyGoblin

On niczego nie zmieniał. Na pierwsze imię ma Cristiano, drugie imię Ronaldo. Nazwisko podałam wcześniej.

WhiteDemon

Uuuu to faktycznie mało nim wiem:) . Po prostu nie interesuje się jego życiem prywatnym. Dla mnie ważne jest jak gra.

SzalonyGoblin

No dla mnie też jest to bardzo ważne. Gdyby nie grał jak gra to bym się nim nie zachwycała;) To było pierwsze na co zwróciłam uwagę, na jego styl gry. Dla mnie, fanki futbolu, coś magicznego.
Mam słabość do profesjonalistów i geniuszy wszelkiej maści;P

WhiteDemon

ha ha ha ha :D geniuszy :D
http://stream1.gifsoup.com/view6/2003290/cristiano-ronaldo-fail-o.gif
http://kaktackle.files.wordpress.com/2012/12/ronaldo-fail.gif?w=830
http://www.youtube.com/watch?v=kRvUVa7PAUk
http://www.youtube.com/watch?v=nKf8Gz3Z6s8
http://www.youtube.com/watch?v=ciHzMv79__M
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/08/e0878647702a3929db4e7fec4ff46a69.g if?1344964793

Skymaster

I co ty myślisz że ja tych obrazeczków/failów nie widziałam, haha, proszę cię.
przypominam ze Crisu też człowiek.
Aha, rozumiem że pan za to jest nieomylny i nigdy nie popełnia błędów? Czyżby pod nickiem Skymaster krył się niejaki Ibra?;P

WhiteDemon

Pokaż mi drugiego geniusza któremu przytrafiało się tyle fatalnych kiksów.

Skymaster

Ja nie wyszukuję specjalnie czyiś wpadek. A ty widzę stoisz i liczysz CR. Na zdrowie. To też jakieś zajęcie.

WhiteDemon

Ty za to stoisz i liczysz wpadki Messiego, może nie piłkarskie ale życiowe. Bardzo cię to widać raduje i gdy Messi popełni w życiu jakiś błąd to szybciutko piszesz o tym na forum, czego dowodem jest ten właśnie temat.

Skymaster

Tyle że potężną malwersację podatkową trudno uznać za małą wpadkę. No chyba że dla Ciebie podkradzenie 4 miliony euro to pryszcz i nie warto zwracać uwagi na takie "drobiazgi". W końcu coś takiego to podobne jest do czynu 6 latka który ukradnie jednego cukierka w sklepie.
Nie, nie raduje mnie to co zrobił Messi. A szybciutko o tym nie piszę, ot tylko zwróciłam uwagę, jak widać, Messiemu nie wolno zwracać uwagi, nawet jakby ci odrąbał nogę też pewnie by ci to nie przeszkadzało i obraziłbyś się, że się go czepiam;)

WhiteDemon

"Tyle że potężną malwersację podatkową trudno uznać za małą wpadkę. No chyba że dla Ciebie podkradzenie 4 miliony euro to pryszcz i nie warto zwracać uwagi na takie "drobiazgi". W końcu coś takiego to podobne jest do czynu 6 latka który ukradnie jednego cukierka w sklepie."

Messi jest na tyle popularnym graczem, że o jego problemach podatkowych cały świat dowiedział się bez twojej pomocy, z internetu i gazet. Dlatego wiem, że twoim zamiarem nie było przekazanie na tym forum informacji o tym, tylko nabijanie się z Messiego i hejtowanie.

"Messiemu nie wolno zwracać uwagi, nawet jakby ci odrąbał nogę też pewnie by ci to nie przeszkadzało i obraziłbyś się, że się go czepiam;)"

Nie o to tu chodzi. Ty napisałaś mi, że wytykam błędy Ronaldo, więc ja odpisałem ci, że ty wytykasz błędy Messiego. Żeby ci udowodnić, że wcale gorsza nie jesteś w wytykaniu błędów.

"Nie, nie raduje mnie to co zrobił Messi."

Również nie rozumiesz. Nie chodziło mi o to, że raduje cię jego czyn tylko fakt, że okazał się rzekomo oszustem.

Skymaster


Po prostu lubię prawdę, nic poza tym. Tacy jak ty próbują zaprzeczyć prawdzie, a to już jest wyparcie.

WhiteDemon

Więc dlaczego nie zatrzymasz tej prawdy dla siebie tylko wyskakujesz z tym na forum aby hejtować Messiego? Po za tym prawda w tym przypadku jest pojęciem względnym. Jesteś jakimś detektywem? Miałaś wgląd we wszystkie jego papiery? Założyłaś mu podsłuch? Nie sądzę. To co napisałaś wyczytałaś pewnie tylko z gazet, a w gazetach absolutnej prawdy nigdy nie ma. Dlatego jaką masz pewność, że Messi jest oszustem a ja zaprzeczam prawdzie? Równie dobrze ja mogę mieć rację.

Skymaster

To nie jest hejt, a jedynie stwierdzenie faktu. To że ty próbujesz nie przyjmować tego do wiadomości, to inna sprawa. On sam dał mi tę pewność, płacąc fiskusowi 10 milionów euro. W ten sposób spróbował zamieść sprawę pod dywan, ratować nadszarpniętą reputację, ale tylko się wydał. Nie płacisz 2,5 raza więcej jeśli nie musisz czegoś ukryć. Nie płacisz 10 milionów baksów jeśli jesteś niewinny. Gdyby był niewinny nie zapłaciłby złamanego euro, bo i z jakiej racji? Dowodziłby swej niewinności. Zrobił inaczej. To zwykła prosta dedukcja. Pisały o tym oficjalne serwisy Barcelony, zdaje się.

WhiteDemon

A jaką masz pewność, że to on osobiście zajmował się płaceniem podatków?

Skymaster

Osobiście nie, na pewno ma do tego ludzi. Ale gdyby stali za tym ci ludzie, a nie on im nakazał, z pewnością stać go na takich prawników którzy udowodnili by, że sam nie maczał w tym palcy.

WhiteDemon

Ależ owszem, to jest hejt. Gdybyś napisała ogólnie, że Messi oszukiwał byłoby ok. Ale ty dodałaś do tego głupie uśmieszki (które dobitnie pokazują, że ten fakt sprawia ci radochę) i kpiący tekst w stronę samego piłkarza: "Spoko Leo, może następnym razem się nie doliczą i nie będziesz musiał bulić aż 10 mln żeby wszystko znów było cacy".
No jeśli ty to uważasz, za zwykłe stwierdzenie faktu to gratuluję, czapki z głów.

Skymaster

Ja mam po prostu taki styl;) Jestem wkurzająca i wiem o tym. Ale też nie mam zamiaru się zmieniać, sorry. Pociesz się że Messi nie jest pierwszym któremu się ode mnie dostało, aczkolwiek innym to wytykam braki w warsztacie aktorskim, na przykład.

Ja co chwilę muszę czytać jakieś dosrywki na temat CR, a nie jęczę aż tak jak Ty. Nie masz się co bać, Tobie podobnych wychwalających Messiego i nie widzących w nim najmniejszej skazy jest multum, poradzicie sobie.

WhiteDemon

"Ja co chwilę muszę czytać jakieś dosrywki na temat CR, a nie jęczę aż tak jak Ty."

Za to odgryzasz się nabijaniem z innych piłkarzy. To również swego rodzaju jęczenie, taka zemsta.

Skymaster

Zemsta, proszę Cię;) Messi sam się wkopał, sam dał mi pretekst, trza było się zachowywać, a nie cwianiakować;P To nie pasuje do człowieka "skromnego".
Nie miałabym problemu uważać go za takiego, gdyby nie tego typu sprawy.

WhiteDemon

To jest zemsta na użytkownikach którzy kpią z twojego Ronaldo, za to właśnie Ty kpisz z Messiego.

Skymaster

Zupełnie się mylisz. Zupełnie, ale ty masz swoje ustalone zdanie i nic co powiem już tego nie zmieni.

Skymaster

Na dobrą sprawę wszystko jest względne, racja. Ale w takim razie o niczym i o nikim nie moglibyśmy twierdzić nic. Bo praktycznie niczego nie wiemy z absolutną pewnością. Ty zaś pozwoliłeś sobie na przykład na obśmianie CR, na podważenie moich słów o geniuszu tylko na podstawie ułamka, kiedy mu się nie powiodło.
Sam łamiesz regułę którą podobno wyznajesz, to jak mamy rozmawiać?

WhiteDemon

Nie, ja po prostu uważam, że Ronaldo nie jest geniuszem. Geniusze nie potykają się o własne nogi, nie uderzają piłką w własną twarz. Nazwanie go geniuszem rozśmieszyło mnie ale to nie znaczy, że nie szanuję twojego zdania.

Skymaster

Wiesz co, jak ktoś ze średnią 1 ( a właściwie ponad) gol na 1 mecz nie jest dla Ciebie genialny, to sorry;P Mam wrażenie że CR mógłby mieć średnią i 2 gole na mecz, dla niektórych i tak pozostanie "fałszywym, opalonym i wyżelowanym Ronaldo"... To jest jego przekleństwo, dla niektórych nigdy nie będzie dość dobry...No nic, takie życie. Jak to mówi Rocky Balboa:
http://www.youtube.com/watch?v=tY93KQQaers

WhiteDemon

Te statystki czynią z niego bardzo dobrego piłkarza ale nie geniusza. Geniuszem jest np. Messi który nie popełnia takich błędów jak Ronaldo.

Skymaster

I w kółko Macieju. Messiemu też zdarzało się nie trafić na pustą czy nie wykorzystać karnego.

WhiteDemon

Nietrafienie rzutu karnego a błędy o których pisałem to dwie zupełnie różne sprawy. Jeśli uważasz, że Messi popełniał podobne błędy to pokaż mi na to dowody.

Skymaster

Wiesz, gdyby Ronaldo również otrzymywał dodatkowo hormon wzrostu i gdyby ojciec go za dzieciaka porządnie karmił zamiast przechlać kasę z zasiłku, to może Cris mniej by się czasami chwiał na nogach. Do dziś ma słabe kostki.

WhiteDemon

A co ma niby hormon wzrostu do poruszania się po boisku?

Skymaster

Nogi ze staliXDDD

WhiteDemon

Hormony wzrostu pomagały mu tylko urosnąć. A gdyby miał nogi ze stali to nie odnosiłby kontuzji.

Skymaster

Ehe, te jego kontuzje, proszę Cię. Chyba sam w to nie wierzysz. Przypominają mi się te jego lamenty w zeszłym sezonie jak siał panikę. "Już myślałem że nigdy więcej moja noga nie dotknie piłki" czy coś takiego, a tu tylko siniak się okazało, a go zwozili autkiem z boiska... A kto zagwarantuje że prócz hormonów wzrostu jeszcze mu czegoś nie dodawali? Ja nie mówię że to jego wina czy coś, on by nawet o tym nie wiedział założę się. Ale na chłopski rozum, to dziwne i nienaturalne że Messi wybija Maiconowi zęby od tak. Jego ciało nie znamionuje siły, ba tam ciężko się nawet mięśni dopatrzyć więc skąd to? Obserwuję Messiego bardzo bacznie podczas gry i co mi się rzuca w oczy to że on upada wtedy kiedy sam faktycznie chce;)

WhiteDemon

"Ale na chłopski rozum, to dziwne i nienaturalne że Messi wybija Maiconowi zęby od tak. Jego ciało nie znamionuje siły, ba tam ciężko się nawet mięśni dopatrzyć więc skąd to?"

Chodzi ci o tę sytuację?

http://www.youtube.com/watch?v=kPyEMryoZ5A

dirt16

Wybacz, ale nie chce mi się już ciągnąć tej dyskusji, za chwilę rzucimy się sobie do gardeł a naprawdę...po co to;)
Lepiej się szykuj mentalnie na El Clasico, będzie jazda coś czuję, aa, nie mogę się już doczekać.

dirt16

Cicho tam, wciąż ścieram pianę z ust;)

WhiteDemon

Jak to mówią, trzeba przyjąć porażkę na klatę i żyć dalej.

dirt16

A jest inne wyjście?;) Jeszcze się odkujemy.

WhiteDemon

Zobaczymy, jak na razie bilans 2:0 dla nas w tym sezonie. :)
Ale wyniku 4:3 to bym się nie spodziewał, tak dużo goli.

dirt16

nakręcili się;)

WhiteDemon

To naprawdę było najlepsze El Clasico od wielu lat. Zobaczymy jak będzie w Pucharze Króla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones