Liroy

Piotr Marzec

7,7
108 ocen muzyki
powrót do forum osoby Liroy

Naprawdę nie lubie tej osóbki i chyba trudno się dziwić...
choć przyznam, że dawno dawniej czasem słuchałam sobie pioseneczki "Scyzoryk", no ale teraz nie słucham, bo drażni mnie te mięso rzucane co 2 s. A teraz jeszcze ten film erotyczny.... Może chociaż w tym biznesie się odnajdzie.
Zapewne dla wielu fanów w hip hopie też się odnalazł, ja tak bynajmiej nie uważam. Wogóle nie sądze żeby jakiś dzisiejszy polski hip hopowiec odnalazł się w tej muzyce i robił ją na poziomie. Ale nie słuchajcie mnie, bo ja nie lubuje się tak czy siak w tych klimatach, Ogółem uważam, że najwyższych lotów to one nie są, choć oczywiście napewno zdarzają się wyjątki..

kyanka

Jest wielu artystów hip hopowych, raperów lub producentów, robiących rzeczy naprawdę na poziomie. Z pewnością swoje zdanie odnosisz do konkretnego artysty ale radzę Ci wgłębić się trochę w tę kulturę, szczególnie w rap i zwyczajnie poczytać i sięgnąć głębiej, nie wszyscy "rzucają mięsem co 2s", jest wielu interesujących przedstawicieli HH, wystarczy poszukać a nie pochopnie oceniać.

użytkownik usunięty
nastukafszy

" Wyklucz co nieistotne , odrzuć wnioski pochopne "

Rap, srap, qrwa u nas w Polsce nie ma czegoś takiego jak rap, u nas jest tylko ta nędzna podróba rapu czyli hip hop! Nie mylcie jedno z drugim!!!

ViNcE_2

jeśli już to odwrotnie, ale teraz powiedz mi jaka jest różnica między rapem a, hip hopem. ja wiem co to hip hop, ale prosze- powiedz mi to ty! Bo widze,że mam doczynienia ze znawcą.

cannabinol

Ja Ci powiem: jedno i to samo czyli wielkie nic...