Lisa EdelsteinI

8,0
4 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lisa Edelstein

sexy, dojrzała i w ogóle. Dr House oglądam tylko dla niej i jej świetnej figury.

Bestia

w całości się z tobą zgadzam, jest świetna,

sztajner13

Ja nie zapomnę sceny jak tańczy w autobusie w halucynacji/fantazji House'a :D

Bestia

A ja nie zapomnę chyba sceny, w której House odkaża pośladek Cuddy ;), przed zastrzykiem w jej gabinecie (seria druga) - Cuddy mówi wtedy, że już chyba wystarczy tego masowania wacikiem ;), a House na to, że zarazki mogą być podstępne ;P, co budzi jej uśmiech, będący połączeniem zawstydzenia, radości i dumy (ze swej utrzymanej w dobrej formie dojrzałej kobiecej... pupy) - świetnie zagrane, i urocze...
Pozdrawiam ;)!

psyduck13

taaa, chyba nie oglądałeś/łaś 'Now What?' z 7 sezonu :P tam raczej żadko jest ubrana... chyba tylko w kilku scenach. :P:*^^

Mazia_filmweb

"Tam raczej żadko jest ubrana" Hahahaha
"Żadko" to ty do słownika zaglądasz

psyduck13

A ta scena była w sezonie 2?

psyduck13

Również uwielbiam tą scenę:) Sorry, wcześniej nie doczytałam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
squeeze2

I co z tego ??

squeeze2

Powiedz mi, Uścisk2, o co Ci w ogóle chodziło w tej wypowiedzi?.. Bo zachodzę w głowę i doprawdy nie mogę pojąć w jaki sposób atrybut 'Żydówka' (prawidłowo zapisywany w naszym języku dużą literą) może stać w opozycji (co sugeruje spójnik współrzędny przeciwstawny 'ale') do atrybutu (ujętego w formie popularnego makaronizmu) 'hot'?... Miałeś coś na myśli? Czy ta wypowiedź w ogóle jest efektem myślenia?....

psyduck13

Tak, to fajna babka. Bardzo atrakcyjna, do tego inteligentna i niezależna. Lubię takie kobiety.

squeeze2

no to się nazywa gorąca czterdziestka :)
do tego całego squeeze'a albo to była tania prowokacja albo jesteś kolejnym oszołomem aka Rydzyk lover i jedziesz na ręcznym jak słuchasz jego katolickiego głosu w swojej chacie ;P

squeeze2

ile ty masz lat?? piszesz jakbyś był po 60-tce... Ja osobiście mam gdzieś czy jest Żydówką, czy nie bo osobiście jestem ateistką, więc myślę, że ona jest boska... moj ulubiona sexy aktorka :P:P:P

squeeze2

teraz zablokowane, ale z tego co moge sie doczytac to ona ci nie pasuje bo jest zydowka? czyli w takim razie rowniez 80% hollywood ci nie pasuje? :D a twoj avatar (david duchovny) - Wiesz ze jest pol-zydem...haha

Bestia

Tak,kobieta ma swoje lata, ale jest piękna :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Yusuke_Tamagochi

Proszę wszystkich użytkowników o ZGŁASZANIE do administratorów portali tego typu 'wypowiedzi'!!!
Ja już zgłosiłem i uzasadniłem dlaczego NIE GODZI SIĘ aby takie słowa można było równie bezkarnie jak BEZMYŚLNIE rzucać na portalu skupiającym ludzi zainteresowanych kinem jako formą sztuki i działem KULTURY....
Nie zgadzajmy się na to!
Ktoś musi powiedzieć jednoznaczne DOŚĆ!
Z góry dziękuję...

użytkownik usunięty
Bestia

jest piękna i urocza. Czasem zazdrościłem Housowi takiej dziewczyny w sezonie 7 i żałowałem że twórcy nie poszli z "poezją jej piękna" o krok dalej :D. Scena w autobusie super. Podziwiam jej nogi są boskie

Bestia

Zgadzam się. Przepiękna, seksowna, inteligentna i dobra aktorka.
Tylko nie rozumiem po co to podkreślanie jej "dojrzałości". Piękno nie ma wieku :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bestia

Pakowałbym :)

accadacca

szarpałbym ją jak Reksio szynkę, nie oglądam tego serialu ale strasznie kręci mnie ta babka.....hhmmmmm

tobor

Widzę, że mój post wywołał istną burzę :-)

Bestia

To jest piękna i kompletna kobieta która jak na swój wiek wygląda mega zabójczo.

użytkownik usunięty
Bestia

Pewnie bylas w siodmym niebie jak robila stryptis w autobusie kiedy umarla amber, zdecydowanie wie co lubie

Bestia

W ogóle mi nie podchodzi. Nogi jeszcze ujdą, ale im wyżej, tym gorzej. Końskie rysy twarzy, to nie moja bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones