Liz Gallardo

7,1
55 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Liz Gallardo

ostatnio Liz zagrała w serialu meksykańskim "Las Aparicio", serial bardzo nowoczesny,a rola - choć trudna i skomplikowana - zagrana świetnie...

karolka_84

gdzie moge sciagnac ten serial... bo jedyne co zanalazlam to youtube. a ta jakosc jest beznadziejna.

kurebek

na stronie www.datotoos.org można obejrzeć serial, nie wiem czy można go ściągnąć. wystarczy w wyszukiwarce wpisać Las Aparicio. jakość też nie jest najlepsza, ale to zależy jakie odcinki. Lepszą jakość mają filmiki dot. konkretnych osób, czy par w serialu, ale uważam że warto obejrzeć w całości odcinek żeby wiedzieć o co ogólnie chodzi, serial polecam, opowiada o współczesnym świecie, problemach, tolerancji i miłości.

kurebek

ja mogę polecić stronę gdzie można obejrzeć serial z napisami angielskimi tylko że nie są to całe odcinki a raczej takie trochę skrócone przedstawiające przede wszystkim wątek Juli i Mariany. I trzeba sobie po kolei szukać epilogów ( jest ich ogólnie od 1 do 120 i z tego co zauważyłam brakuje w numeracji chyba 4). Ale z góry bardzo polecam! Rewelacyjny serial!
http://www.dailymotion.com/related/xewrv4/1?videoid=25043728&relatedtype=related &related_algo=behavior-meta2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones