Logan Marshall-Green

7,3
6 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Marshall-Green
Killer_JOE

Zgadzam się w 100% ! :)

Jimmy_W

wręcz identyczni są ;o

Doomsayer

normalnie sklonowany

Killer_JOE

heh właśnie miałam to samo napisać, ale dobrze im więcej takich klonów tym lepiej ;)

__Madzia__

w podróżniku wygląda identycznie jak Tom, szkoda że tak mało o nim słychać bo aktor porządny

Killer_JOE

przed chwila obejrzałem zapowiedz Prometeusza i się nabrałem bo myślałem, że to Tom... jak dwie krople wody :P

zbigniew886

http://images.cheezburger.com/completestore/2010/11/12/723ac808-f453-466f-a0bd-f ba6350b2324.jpg :]

KaRoliusz

Ogladalem wlasnie zwiastun prometeusza... sobie mysle "a skad tam Tom Hardy?"

Kepke333

MIałem to samo

KaRoliusz

Normalnie bracia : ) Można powiedzieć, że jego wygląd sprzyja niskobudżetowym filmom. Zrobią jakiś film, w zwiastunie ukażą Logana Marshall-Greena i ludzie pomyślą, ze to Tom Hardy albo z nim skojarzą i jakiś dochód przyjdzie : )

Killer_JOE

A to nie jego brat, rodzony albo cioteczny ;-) innego wyjaśnienia nie ma.

2008einstein2009

ogladajac zwiastun Prometeusza zastanawialem sie jak tak szybko Tom Hardy stracil kilogramy, ktore zyskal do Mroczny Rycerz Powstaje a tu okazuje sie ze to nie on...

Killer_JOE

Podobieństwo jest nie da się zaprzeczyć ale szału nie ma, a poza tym może właśnie dla tego dostał role w Prometeuszu.

michal055

Mistrzu uwazam podobnie ;) pzdr

Killer_JOE

trochę chudszy, ale tak jest mega podobny do niego

tomaszdarwin

Wykorzysta podobienstwo do Hardyego do zrobienia kariery,bo talentu to on wogole nie ma (patrz Prometeusz)...albo powinnien zostac jego najwierniejszym dublerem i grac np role typu wpadajacy przez okno i mroczacy cos pod nosem ;)))

Killer_JOE

Polecam The Invitation, może zmienisz zdanie co do jego aktorstwa.

slipgamer

I koniecznie Ulepszenie!

użytkownik usunięty
Killer_JOE

Hah, też z początku myślałem, że to Hardy... :D

Killer_JOE

Do tej chwili też byłam przekonana że to on gra w Prometeuszu:D

Mims

Mims, to ciacho to przecież ja. Nie poznajesz? ;(

Boora

Sebuś, Ciebie poznałabym nawet po ciemku!;)

Mims

Podobnie. Ale jakiś taki był zbyt wymoczkowaty, jak młodszy i słabszy braciszek Hardiego.

Killer_JOE

Może brat bliźniak?? (Po zmianie nazwiska)

Killer_JOE

też odnoszę takie wrażenie ;)

Killer_JOE

Ja przez całego Prometusza byłam pewna że to ten gość i aż postanowiłam sprawdzić...

Killer_JOE

ahahaha, a żeby było dowcipniej właśnie doczytałam się, że logan ma brata bliźniaka hahahaaha :D

yenithe

Moze sa bracmi,ale nie sa tego swiadomi ;))

Killer_JOE

E, nie. Ale też ładny. :P

Killer_JOE

mi rycha peje przypomina ;]

Killer_JOE

zgadzam się, są bardzo podobni
po pierwszych zdjęciach z Prometeusza myślałam, że gra Tom Hardy

Killer_JOE

Podczas oglądania Prometeusza też myślałam, że to Hardy.

Killer_JOE

Właśnie oglądałam film Diabeł i przez cały czas myślałam, że gram tam Tom Hardy wow

Killer_JOE

Po obejrzeniu Prometeusza zdziwiłem się, że w obsadzie Hardy'ego nie ma. Po prostu nie wierzę, że to inny aktor.

Killer_JOE

właśnie chciałam to samo napisać ! ale widzę , że nie tylko ja tak myślę :D
dopiero po tym , jak obejrzałam obsadę Prometeusza dotarło do mnie , że to nie Hardy , tylko Marshall-Green brał udział w filmie .

ninek_w

Szukałam Hardy'ego w spisie aktorów Prometeusza i się zdziwiłam, bo to nie był on. Marshall-Green jest identyczny. :D

Killer_JOE

Strasznie to mało powiedziane. Dosłownie byłam na 100% pewna że to on! pozdro :)

Killer_JOE

Ja byłam przekonana, że to Tom Hardy...ostro. Filmweb prawdę mi powiedział.

Killer_JOE

oj tak tak zgadzam się, bardzo podobny, na tym zdjęciu wygląda jak Tom http://www.filmweb.pl/person/Logan+Marshall+Green-182483#picture-23
Jednak wolę Hardego, on ma to "coś" :) noi jak wiadomo jest o wiele lepszym aktorem.

Killer_JOE

nawet w filmiku "Everything Wrong With Prometheus In 4 Minutes Or Less" nazwali go "Discount Tom Hardy"

Killer_JOE

Są prawie identyczni:
http://static1.purepeople.com/articles/9/10/21/69/@/875136--637x0-2.jpg
http://31.media.tumblr.com/tumblr_mcf0okmLuo1rd8gooo1_400.png

Killer_JOE

Popieram! zajrzałam tu żeby zobaczyć czy jest już taki temat ;) Trafiłam właśnie na serial Gra pozorów i musiałam sprawdzić czy to nie Hardy tam gra.

Killer_JOE

Ciekawe porównanie (nr 6), pozostałe też ciekawe:
http://www.buzzfeed.com/johngara/17-look-alike-celebrities-who-share-the-same-fa ce

Killer_JOE

właśnie miałam założyć temat i napisać to samo..... hehe właśnie oglądam Prometeusza i jak zobaczyłam " mówie no nie przecież to Tom Hardy"

Killer_JOE

hahaha do dzisiaj byłam przekonana, że Hardy gra w Prometeuszu. IMO wyglądają identycznie

Killer_JOE

Ja też myślałam, że to Hardy!!

Killer_JOE

Fakt. Podobny.

Killer_JOE

Zgadza się! Na początku myślałam, że to jego młodszy brat

WiolaP_fw

podobny tez troszke do Mikea Vogela

Killer_JOE

Wygląda jak jego brat bliźniak. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones