Lotte Verbeek

7,2
2 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lotte Verbeek

Jestem nią oczarowany.. - http://img.listal.com/image/1607704/936full-lotte-verbeek.jpg

oneofthefew

Zdecydowanie podzielam Twój gust:)) Lecz jeśli chcesz naprawdę docenić jej urodę,powinieneś ją koniecznie zobaczyć w " Nic osobistego" (jeśli nie oglądałeś). Tam jej uroda jest bardziej naturalna:).....

melania1964

No właśnie, w Borgiach jej uroda jest strasznie pretensjonalna. Na zdjęciu profilowym też. Chyba też zerknę na podany przez Ciebie film. :)

regularkate

Wystarczy jesli spojrzysz na galerię jej zdjęć (tutaj na filwebie ) poczynając od zdjęcia 14-ego. I potem dalej, to właśnie kadry z "Nic osobistego" Ale film tez polecam ,esli lubisz irlandzkie,deszczowe klimaty i chłodny,melancholijny nastrój tego obrazu

oneofthefew

Popieram ;]. Ja pierwszy raz zobaczyłem ją w Rodzinie Borgiów i jej uroda jest niesamowita.

oneofthefew

Dopiero po obejrzeniu "Nic Osobistego" można naprawdę docenić robotę jaką wykonali dla Lotte charakteryzatorzy w Borgiach. Jednak w "Nic Osobistego" uroda aktorki wciąż wygląda zjawiskowo, nawet bez perfekcyjnego makijażu.

oneofthefew

A ja oczarowanA. :)

oneofthefew

Dokładnie, przepiękna:) I świetnie zagrała w "Nic osobistego"

Black_Leather_Jacket

coś ma w sobie fajnego , ale też ma brzydkie czoło jak ufoludek! schodzące prawie na plecy.

oneofthefew

Zgadzam się, ma w sobie coś przyciągającego, ale cycków to ja tam nie widzę xD

lila888

Fakt, to dość istotne zaniedbanie ;)

oneofthefew

byłaby spoko, gdyby nie to czoło do połowy głowy :-)

oneofthefew

Zachwycająca :3
Szczególnie podobała mi się jako Ana Jarvis i Geillis Duncan. Zawsze jest taka kobieca i delikatna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones