Louie AndersonI

Louie Perry Anderson

7,9
792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louie Anderson

Ta bajka na podstawie jego opowiesci z dziecinstwa jest niesamowita. Chcialbym tylko troche sie dowiedziec o jego ojcu Andy'm Andersonie :) Gdyby ktos kiedys cos znalazl dajcie znac.

Road_Warrior_X

Heh taaaaaa Life with louie rządzi :) A na oficjalnej stronie Louie'ego Andersona są zdjęcia jego rodziców.

ludwisiu

http://www.louieanderson.com/ [www.louieanderson.com/] strona Luiego Andersona

ExOblivione

Ta bajka była extra!! Rany jakie on musiał mieć fajne dzieciństwo...

DAMIANO_7

Ta bajka była boska!!! :D Moja ulubiona po prostu... zawsze oglądałam :) .

Kloe

Niesamowita kreskówka. Niby prosta, rysunek średni, ale oglądałem to nałogowo razem z Moimi rodzicami po 50'tce ;) No i niszczące teksty Andiego Andersona...

DAMIANO_7

Taaa z ojcem alkoholikiem na pewno .

victory15

Osobiście nie znam nikogo w Polsce kto nie miałby w rodzinie przynajmniej jednego alkoholika. Zawsze jest to problemem dla rodziny ale nie zawsze wygląda to tak, że pijany ojciec bije żonę i dzieci... Przypominam nigdy nie wygląda to kolorowo ale czasami jest to naprawdę do zniesienia. Po prostu np. jest ciągle nagrzany, wieczorem gdy procenty sięgają już bardzo wysoko nie ma z nim większego kontaktu ale ogólnie przez większość dnia jest to do zniesienia. Nikomu tego nie życzę ale nie zawsze jest problem w takiej skali, że cała rodzina jest skrzywdzona (mówię tutaj głównie o dzieciach) na całe życie i w przyszłości będą inwalidami emocjonalnymi. Często o dziwo wyrastają na bardzo wartościowych ludzi i o dziwo bardzo się zajmują swoim "zwyrodniałym" ojcem.
Reasumując Alkoholik =/ Alkoholik

DAMIANO_7

Nie do końca, gdzieś czytałam że ojciec był alkoholikiem i krucho było u nich z pieniędzmi ️

Road_Warrior_X

genialna bajka,po prostu najlepsza, tez ogladalem to z moja matka.przeczytalem na wikipedi ze tak na prawde Ojciec Ludwiczka byl Alkoholikiem.

3bit

To akurat jest plotka. Jego ojciec był naprawdę żołnierzem. Zmarł w 1979, a jego żona - Ora w 1968 na gruźlicę.

prozaiczny

Nawet nie chce mi się wierzyć że był alkoholikiem.Fani serialu piszcie do m,nie na gg:10611637 możemy sobie porozmawiać

prozaiczny

Niestety alkoholizm Andy'ego nie jest plotką. Można to wywnioskować z wypowiedzi samego Loui'ego.

Road_Warrior_X

Za "gnoja" lubiłem oglądać tą bajkę, teraz już wyrosłem z bajer, ale nawet nie wiedziałem że na prawdę istnieje taka osoba jak Louie Anderson i ta właśnie bajka bazuje na jego osobistych przeżyciach. :)

Road_Warrior_X

Jedna z moich ulubionych bajek z dzieciństwa to właśnie ,,Świat według Ludwiczka''.. świetny aktor i człowiek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones