Luke Bracey

7,8
9 057 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Luke Bracey

To jakiś żart? Wygląda na jakieś dziesięć lat więcej :OOO

MaMich

Ja właśnie jestem świeżo po filmie The november man i tak z ciekawości zajrzałam na profil tego aktora. Aż w szoku jestem, że ma dopiero 24 lata, bo wygląda na co najmniej 35

MaMich

Też tak uważam , zdziwiłam się :) Ale przystojny to facet jest .

MaMich

Hehe... ogólnie jestem już przyzwyczajony, że amerykańce obsadzają 30-parolatków w rolach uczniaków itp., ale w Przełęczy ocalonych. aż raziło po oczach, że wybrali kolesia około 40-ki(jak wtedy myślałem), wśród samych gówniarzy.... Okazuje się teraz, że tak naprawdę był z nich wszystkich najmłodszy. Miał z 24 lata podczas kręcenia tego filmu. http://www.tribute.ca/news/wp-content/uploads/2015/12/Luke-Bracey1.jpg Ogólnie, sytuacja nie do pozazdroszczenia...

albatron

ja tu się chciałam w takiej mordzie męskiej zakochać, ze dojrzały.... a tu LYPA xD

myszokrwista

Może tak postarza australijskie słońce

MaMich

Faktycznie :D a teraz w wieku 30 dałbym mu ze 42 :D

spiderslg

dokładnie! jest o rok starszy ode mnie, a dałabym mu dobre 45. Jesus... nagle przez niego sama się poczułam staro

spiderslg

Boże, mój rocznik. Aż się przestraszyłam, że wyobrażam sobie siebie o wiele za młodo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones