Małgorzata Foremniak

6,6
12 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

Moja ulubiona aktorka i jurorka " Mam Talent " :D Ostatnio spełniło się jedno z moich marzeń, a było nim spotkać p. Małgosię, zrobić sobie z Nią zdjęcie i zdobyć Jej autograf :) Strasznie miła osoba :) :D Świetna aktorka :)

Justys_20

zgadzam się też ją uwielbiam za sympatyczność, za rolę w 13 posterunku i za i kto tu rządzi , a w mam talent jest fajna. Jest dobrą aktorką a gra nieraz w tych gniotach jak Och Karol 2 ale i tak ją uwielbiam. A gdzie ją spotkałaś ? bo zazdroszczę ci też chce od niej autograf.

kinomanka_13

8 i 9 lipca w Krakowie był kręcony casting do Mam talent :) Byłam na widowni, bo udało mi się wygrać wejściówkę :D Byłam przez dwa dni :D Było mega super i mega śmiesznie :D Już drugi raz byłam, bo w tamtym roku też wygrałam :)

Justys_20

aha to ci zazdroszczę nie przepadam za mam talent za bardzo odkąd Wojewódzkiego nie ma, jak był Wojewódzki to było fajne.

kinomanka_13

Dobrze, że nie ma Wojewódzkiego. Agustin jest o wiele lepszy :)

Justys_20

Ja też byłam na widowni Mam talent (2 razy) ale nigdy nie udało mi się zrobić z nikim zdjęcia :( Jak Ci się to udało? Kiedy można "złapać" jurorów i prowadzących?

użytkownik usunięty
Justys_20

Super, też bardzo bym chciała zrobić sobie zdjęcie z panią Małgosią i zdobyć autograf.
Też chciałam się dostać na widownię Mam talent, ale niestety nie pasowało mi i nie wiedziałam nic o wejściówkach oraz o tym jak się tam dostać. Myślę, że kiedyś uda mi się ją spotkać i to nie jeden raz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones