Małgorzata Foremniak

6,6
12 911 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Małgorzata Foremniak

wydawala mi sie calkiem fajna babka, dopoki nie obejrzalam programu 'mam talent'...żenada
co ona tam odwala ;/ to nawet nie jest smieszne, tylko przykre, ze zachowuje sie jak
skonczona idiotka...

krolowa_sniegu_2

fajna jest czego się czepiasz.

kinomanka_13

z czym jest fajna? Zachowuje sie jakby byla niezrownowazona psychicznie, w dodatku jest zenujaca, jak ogladalam ww program, to lapalam sie za glowe co ona tam wygaduje, jakies bzdury, jakby sama nie wiedziala o co jej chodzi, ani to zabawne, ani madre nie bylo, raczej zalosne.

krolowa_sniegu_2

Zgadzam się z przedmówcą.
Masakra, co się z nią porobiło.


Zielona22

może coś ćpa hah. :)

krolowa_sniegu_2

Bardzo możliwe. Zachowuje się jakby miała 13-lat...

Zielona22

nawet gorzej... najlepsze byly te jej wywody o niczym, w ogole nie zwiazane z tematem, ktorego powinny dotyczyc.. nie wiem co sie jej dzieje, serio.

krolowa_sniegu_2

Dokładnie.
Wkurzają mnie te jej komentarze typu "matko, jesteś taki seksowny" . Ona ma oceniać czyjś talent a nie klatę czy tyłek.
Albo niekiedy jak komentuje, to ja w ogóle nie wiem o czym ona mówi i mam wrażenie, że Ci występujący też.

Zielona22

Zna chyba tylko słowo "niesamowity" bo powtarza go w jednym odcinku, praktycznie na okrągło.
Troszkę się też gubi w tym co mówi. Bo najpierw po kimś jeździ np: "na mnie to nie zrobiło żadnego wrażenia" a później jak już przyjdzie do głosowania to "byliście wybitni, przechodzicie dalej" No proszę...

krolowa_sniegu_2

Racja. Nie wypada tam dobrze. Jej udział w tym programie to strzał w kolano.

krolowa_sniegu_2

Ja wiem dlaczego Foremniak jest żałosna:
"Małgoś, Małgoś, Małgoś głupia poszłaś za Cyganem
On okłamał, potem okradł i zostawił ciebie z brzuchem."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones