Maciej Gudowski

Maciej Kasper Gudowski

7,8
181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Gudowski

Zaktualizujcie profil pana Macieja jeśli chodzi o kategorię GŁOSY takie filmy jak Clerks 2, Pulp Fiction, Ojciec Chrzestny i wiele wiele innych które tłumaczył jak najbardziej powinny zostać tutaj zamieszczone.

_SaTaN_

nie tłumaczył tylko CZYTAŁ. rany, kolejny, który nie odróżnia lektora od tłumacza ;/

makintosz

oj tam oj tam, w kazdym razie wiadomo o co mi chodzilo :)

_SaTaN_

dobra, spoko ;)

_SaTaN_

Grinch: Świąt nie będzie

użytkownik usunięty
_SaTaN_

nie czegoś takiego jak lektor na filmwebie....

_SaTaN_

oglądam mnóstwo filmów (czasem z napisami, ale najczęściej z lektorem) i muszę powiedzieć, że uzależniłam się od jego głosu i tylko jego głos moje uszy tolerują... jak tylko usłyszę "fałszywe dźwięki" to zaraz wchodzę w menu i wybieram opcję z napisami... Najlepszy, najwspanialszy lektor :) Z niecierpliwością czekam na otwarcie drugiej linii metra ;)

_SaTaN_

Czytał jeszcze "Lone Wolf" horror z 1988 r. na VHSie

_SaTaN_

Brakuje bardzo wielu filmów. Na dodatek nie można zagłosować ani dodać wątku. Ktoś się nie postarał. Ja daję 10.

_SaTaN_

Najpewniej chodzi ci że czytał jako lektor. Na FW takich rzeczy się nie dodaje. Tu tyljo gdy pokładał oficjalnie głos w jakiejś produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones