Maciej Musiałowski

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/2266239/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4805,"rate":8.558584807492196,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/2266239/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":15,"rate":5.933333333333334,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/2266239/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":13,"rate":7.615384615384615,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
8,6
4 805 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Musiałowski
  • miałam okazję być na występie Maćka na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej, gdzie wystawił swój monodram (po zeszłorocznej wygranej). jedyne co mi przychodzi na myśl – wow! śpiewa niesamowicie, to jest wiadome już po nagraniach Drugiej Szansy, ale jego głos na żywo jest jeszcze lepszy. przez cały monodram siedziałam z otwartą buzią, a na piosenkach ciarki od stóp do głów! plus jest bardzo pozytywnym chłopakiem, któremu gwiazdorzenie nie w głowie. bardzo miło wspominam rozmowę i spotkanie z nim! :)

kto ma szansę zobaczyć Maćka we wrocławskim Capitolu, niech śmiga i się nie zastanawia!

• bylosobiezycie Charyzmatyczny? Raczej ZBLAZOWANY. Dla mnie sprawia wrażenie jakby był znużony światem, który go otacza.

• ruffio_filmaniak Niestety teraz maniera znudzenia jest w cenie, co tylko podkreśla poziom naszego rodzimego aktorstwa.

• ruffio_filmaniak I masz rację..... Słaby aktor... a tym bardziej muzyk... Szkoda

• bylosobiezycie Gość wygląda jak młody Jerzy Stuhr. Zwróćcie uwagę na ujęcia grane z profilu.