Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

6,4
73 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr

Aktorzyna mierny i jeszcze mierniejszy konferansjer. Jestem daleki od polityki, ale postawa tego człowieczka jest bliska dna. Cały plebs aktorski, który był na rozdaniu tzw orłów to miernoty grające w sitkomach dla tvp.

waga55

I teraz PIS wszystkich śmiejących się aktorów pozwalnia no i wprowadzi cenzurę, żeby więcej takich zdarzeń w PISowskiej telewizji nie było. Jeszcze 10 lat i będzie u nas jak w Północnej Korei.

jetli22

a niech tam debili zwalnia..nie mam nic przeciwko..zart zartem ale ze smakiem a nie plytkim podtekstem..co do pisowcow to od dwana bylo wiadomo bo moja znajoma ktora czesto pokazywana jest w laqach sejmowych w poprzedniej pracy zanim zaczela to wyjmowala swiete obrazki i rozaniec..wiec t
eraz bedziemy miec miesiecznice..wykletych..smolensk jeszcze do konca kadencji..ten kraj ma pecha do rzadzacych od dawna.

waga55

W taki sposób udowodnił tylko, że jednak istnieją Polacy gorszego sortu... I Kaczyński, którego media chcą niemalże zjeść miał jednak rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones