Maciej Stuhr

Maciej Jerzy Stuhr

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/360/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":44779,"rate":7.447106902789254,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/360/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":2716,"rate":7.85640648011782,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/360/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":29,"rate":4.0344827586206895,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/360/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":17,"rate":6.235294117647059,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenarzystów","link":"/person/ajax/roles/360/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":14,"rate":5.357142857142857,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/360/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":8,"rate":6.25,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/360/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":4,"rate":2.75,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
7,4
44 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Stuhr
 • To, co się dzieje ostatnio wokół niego jest po prostu żałosne.
  Niedawno kupiłam magazyn "Zwierciadło", gdzie pisuje felietony i nie zgadniecie o czym był ten ostatni. O tym jak biedny Maciej Stuhr, wspaniały aktor, został zaatakowany przez plotkę i plotkarzy. Nie uważacie, że to żałosne? Najpierw udziela dziwnego wywiadu, w którym dobór słownictwa nie świadczy raczej o jego kulturze, tym bardziej, że był pewnie autoryzowany i w takiej formie dopuścił go do druku, to jeszcze robi z siebie nie wiadomo jakiego męczennika. Uważam, że wpychanie się z butami do jego życia jest po prostu straszne, ale on sam tę sytuację podsyca. Zamiast nie komentować tego w ogóle albo odczekać, aż emocje opadną, on udziela TAKIEGO wywiadu i jeszcze nazywa siebie królem. Później to samo robi w magazynie, który z takimi bulwarowymi plotkami nie ma nic wspólnego i osoby nie mające zielonego pojęcia o tej sprawie, jeszcze zachęca do zbadania tematu. Czy go czasem nie za bardzo ponosi jak na tak dorosłego mężczyznę? Zero klasy i inteligencji.

 • aviatorka_06 zagubił się chłopak. to jego osobisty rodzaj kryzysu wieku średniego. trochę wcześniej go dopadł

 • tellmesomething oooo racja, coś w tym jest :P
  Popieram aviatorka_06. Powinien NIC nie mówić, olać te ploty, a nie żałośnie jęczeć w mediach jaki to biedny.

 • pixi222 Zgadza się. Taki Jan Frycz skupia się na aktorstwie, a Stuhr kiedyś dla mnie całkiem inteligentny, dzisiaj wypada na głupka. Utalentowanego, ale głupka.

 • aviatorka_06 Nie wiem czy ponosi czy nie ale tyle co ostatnio uświadczył na swoja osobę ataków przekroczyło wszelkie granice,wcale mu się nie dziwię.Polacy tylko jeszcze bardziej pokazują swoja zaściankowość przez taki i podobne ataki na innych również....

 • aronn "mieczem wojujesz od miecza giniesz"

  sam zaczął wojenki i gadanie totalnych bzdur i głupot na tematy polityczne, a potem płacz bo mu się za to tym samym dostało, przy czym to co było mówione o nim to prawda.

  gość jest hipokrytą i durniem do potęgi, wpierw wyśmiewa w kabareciku ofiary katastrofy smoleńskiej (pal licho czy lubi się pis, czy wierzy się w zamach itd... to jednak zginęło tam prawie 100 Polaków), a potem płacze po gazetach że ktoś pośmieszkował z choroby jego ojca.

  Idiota. Zamiast trzymać się swojego fachu to wszedł z butami w politykę o której nie ma pojęcia. Żeby było śmieszniej opowiedział się po stronie bandytów, którzy pouciekali na ciepłe posadki do PUE. Został w bagnie, ze swoimi z dupy wziętymi poglądami.

 • sol82 Z tego co ja pamietam to polacy zaczeli go atakowac bo zagral w filmie "Poklosie", wiec nie bredz z laski swojej.

 • Gozer_Traveler Zaczęli go atakować, bo już przed tym paszkwilem wyrażał swoje "poglądy". On i jego zraczały stary to może i dobrzy aktorzy, ale jako ludzie, to zwykłe mendy. Jak im tak tu nie pasuje, to niech wyjadą. No ale gdzie mają wyjechać? Przecież po za granicami kraju, który regularnie obsrywają, to są totalnymi nonamemi.

  Nazwy narodowości piszemy wielką literą. Nie popisałeś się tu, tym bardziej, że "polacy" napisałeś małą, a tytuł tego gówna wielką literą. Może pasowałoby być konsekwentnym?

 • rolnik Hejt na niego zaczal sie dlatego, ze zagral w tym filmie. Wczesniej tego nie bylo.

  Napisalem z malej, bo hejtujacy to w wiekszosci polscy nacjonalisci, czyli zdecydowana mniejszosc a nie caly narod. Nacjonalisci, czyli ludzie ktorzy uzurpuja sobie prawo do decydowania o tym kto Polakiem jest a kto nie. Nie chcialem obrazac calego narodu.
  Sam jestem Polakiem.

 • Gozer_Traveler Dobrze napisane!

 • Gozer_Traveler https://youtu.be/tSUXmnGI5W0

 • aronn sind sie jude, aronn?

 • 2dope Dużo wniosłeś do tematu swoja wypowiedzią.

 • aviatorka_06 Żenujący post:-)

 • Julay BIEDNY MISTER HATAKUMBA