Macy Gray

Natalie Renee McIntyre

6,3
362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Macy Gray

bo glos ma nieziemski! a gre w filmach pozostawi innym... za Paperboy minus...

anuta

a gów. prawda, za Paperboy u mnie ma np. plusa to wszystko to rzecz gustu, a o tym podobno się nie dyskutuje :)

prix22

więc skoro nie, to po cóż tak wulgarnie sie odnosisz do mojego gustu? była sztuczna, jakby 'przekreowała' swoją postać... sam film też nie najlepszy więc coż... a i tak ją lubię.

anuta

fajnie masz w domu :)

prix22

a Ty masz 5 lat? poziom dyskusji rzeczywiście w typie 'nie dysutuje sie...'

anuta

no wiem wiem, przepraszam, nie wiem co mnie napadłą :)))) kocham cie i twoje wszytskie komentarze. Po za tym to pierwsze nie miało być wulgarne tylko śmieszne, takie wiesz w sposób hardy, ale jednocześnie hmmm.... po za tym to troche głupie pisać "lepiej niech śpiea a nie gra", nie uważasz?

prix22

nie uważam. za głupie można by uznać pisanie na forum filmowym o tym że się o gustach nie dyskutuje więc wybacz, ale hipokryzją wieje... życzę miłego życia, a za dalsze bezsensowne pisanie z Toba podziękuje.

anuta

Kurczę, ja jej nawet nie rozpoznałem w tym filmie. Dopiero napisy końcowe i wtedy olśnienie. A co do samej roli to mnie się akurat podobała, choć oczywiście nie było dużo do grania. Jej głos jej za to taki specyficzny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones