Madeleine MartinI

6,8
1 076 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madeleine Martin

wygląda jak żywcem wyjęta z rodziny adamsów

da_markos

dokładnie tak samo myślę oglądając każdy następny odcinek californication awful

doleginho

głos ma jak by się helu nawpi**dalała.

da_markos

to prawda. źle ją dobrali, nie pasuje tam. Jej rodzice z serialu są ok ( w sensie ze ładni) ,ale ona działa mi na nerwy.

da_markos

Ale za to jakim talentem musi wykazać się Duchovny, gdy patrząc jej w oczy, niejednokrotnie mówi "jesteś piękna". Dziecko tej pary powinno być "nieco" ładniejsze.

Max66

pierchdolicie : E <dópa>

bartek18016

Sam pierchdolisz .
Jedynie na twoją obronę świadczy fakt, że w nowszych odcinkach nabrała kobiecych kształtów i nieco wyładniała, ale bez przesady.

Max66

Jest promocja w VisionExpress polecam z czystym sumieniem. Zerknij dokładnie, ja wolałbym sie bzyknąć z jej matką za 25 lat niż z nią bo ona teraz w serialu wyglada na 45 wiosen z twarzy. Przebudź się człowieku!!!!!!!

wojteksiwy757

Raczej tobie potrzebna jest wizyta u okulisty, albo nauka czytania ze zrozumieniem - przeczytaj kilka razy powyższe wpisy, zrozum ich sens i taką odpowiedź daj *bartkowi18016* a nie mnie. Gdy już rozgrzejesz wszystkie swoje szare komórki (tylko ich nie przegrzej) może dotrze do ciebie, że pisząc: "Ale za to jakim talentem musi wykazać się Duchovny, gdy patrząc jej w oczy, niejednokrotnie mówi "jesteś piękna" " ironizuję, a kolesiowi, który jej broni odpowiadam, że sam pierd*li, jedynie łagodzę wydźwięk wypowiedzi, zgodnie z prawdą przyznając, że na początku serialu była jeszcze brzydsza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Max66

poniosło mnie więc przepraszam spoko gościu z Ciebie Howk:)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wojteksiwy757

Jeśli chodzi o bieżący temat - spoko, nie ma sprawy. Niezmiennie uważam, że Madeleine Martin jest i zawsze będzie bardzo brzydka.
Co do tematu przywołanego - "Misia" od 30 lat (a "Rozmowy..." od 20) bezwzględnie uważam za filmy kultowe. Mało tego - z osobami, które na FW gnoiły te filmy, nieraz wdawałem się w pyskówki (usuwane przez adminów z powodu nadmiaru wulgaryzmów).
Już mi się nie chce tego robić.
Odwrotnie, niż Ty uważam za imbecyli ludzi, którzy nie czują i nie rozumieją tego typu humoru.
Być może jesteś w wieku mojego syna i nie znasz przezabawnych, brawurowych i trafnych (a jednocześnie omijających cenzurę) odniesień do ówczesnej irracjonalnej, komunistycznej rzeczywistości, które są w tych filmach w mistrzowski sposób ukazane.
P.S."Rozmowy kontrolowane" są Chęcińskiego, nie Barei.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wojteksiwy757

Czy naprawdę każdy aktor musi być piękny i wymuskany? Ja osobiście uważam, że młoda jest świetna i obsadzenie jej w tej roli to był strzał w 10! Rzeczywiście miałam skojarzenie z rodziną Adamsów, ale to nie zmienia faktu że w 100% wpasowała się w rolę córki Hanka!

_malaga_

Po czym wnosisz te swoje objawienia? Strzał w 10? Chyba z napletka i na pewno nie Hanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones