Magdalena Mielcarz

6,1
1 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Mielcarz

Szkoda że nie zagrała w zyciu nic ambitnego. Ale urodą przebija wszystkie.

Kartezjusz_2

popieram !!!!

Reznik

polki najpiękniejsze :D

Kartezjusz_2

Zjawiskowa :)

Kartezjusz_2

jestem kobietą i nie lecę na dziewczyny, ale za urode ma u mnie 10 :D

Kartezjusz_2

ja tam nic zjawiskowego w niej nie widze, przecietna jakich wiele, w dodatku chodzacy lod.

użytkownik usunięty
Dave_Lee_Roth

Typowa słowianka. Ładna, ale na tym się kończy. Przeciętniak. I mówię to jako osoba o podobnej urodzie.

hahahahahahaha a kto ci takich głupot naopowiadał że masz podobną urodę? to musiał być dowcipniś :D

użytkownik usunięty
Grzybiasty

Rozejrzyj się na ulicy. Co piąta dziewczyna ma taką samą, przaśną urodę jak Magda. Mysie włosy, jasne oczy, podobne rysy twarzy. Nic niezwykłego w naszym kraju, ale najwidoczniej nie jesteś dobrym obserwatorem. Radzę wybrać się do okulisty.

Przeciętna
Taaa, bo piękne to są farbowane szatynki z solarium, z kwadratową szczęką, z ustami po botoksie i toną makijażu na twarzy.

użytkownik usunięty
Sokowa_Ota

Nikt tutaj nie neguje faktu, że jest ładna. Jednak to typowa słowiańska blondynka, jest na czym wzrok zawiesić, ale takiej twarzy nie zapamiętasz, bo zginie w wielu innych podobnych.
https://i.pinimg.com/originals/a4/e1/2e/a4e12e4214f681d9cefe7e87725e4162.jpg

Sprzeczałabym się, klasyczne piękności zawsze najmocniej zapadają w pamięć i najdłużej cieszą się sławą jak np. Claudia Cardinale,Brigitte Bardot czy nawet Anna Dymna, a natomiast te wszystkie "oryginalne" panie przemijają po sezonie.

użytkownik usunięty
Sokowa_Ota

Marilyn Monroe jest tego najlepszym przykładem ta kobieta to już legenda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones