Magdalena Mielcarz

6,1
1 163 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Mielcarz

Tylko dla niej warto przemęczyć się na filmie "Och Karol 2" Zdecydowanie przyćmiewa wszystkie
te nasze Muchy, Foremniaki Zielińskie i resztę. Socha ewentualnie może się z nią równać, ale to
i tak nie ta liga.

Poza tym to fajna i niegłupia kobieta. Poświęca się modelingowi i aktorstwie tyle i ile musi -
odpowiedni czas przeznaczając na rodzinę. NIe widać jej wciąż w mediach, nie ma skandali,
idiotycznych fotek na googlach itp.

Jej mąż to musi być prawdziwy szczęściarz - taką piękną kobietę mieć na co dzień... ehhh

Coyotman

co! nie widzialem och karol 2 ale zapwene do sochy sie nie umywa,nawet do tej smiesznej aktoreczki muchy nie dorasta.
widzialem ja w tap madl,u kuby i szymka i powiem ze jest beznadziejna cwaniara,z ogromnym tupetem (minus) to ze nie ma na nia bum wcale dobrze o niej nie swiadczy z tego co wiem to nawet nie chca z nia pracowac przy 2 edycji tap madyl.
moze jest dobra modelka,ja sie na tym kompletnie nie znam ale aktorka jest beznadziejna.moze sobie reke podac z olga frycz ,mucha,bobkiem i ciachorowskim.
1/10

sanczopansa

Japa koniu ona jest aktoreczką a ty jesteś pospolitym zawistnym gównem wylewającym swoje żale na ogólnopolskim forum.

tomucho77

do budy trollu.

sanczopansa

Jarosław Boberek ahahahaha toż to mi wielki aktor podaj sobie rękę z nim mongole.

tomucho77

chyra 6 ,goralczyk 9+serce. DO BUDY TROLLU!

sanczopansa

Chyra mnie irytuje a co do Madzi to jest ona o niebo lepsza jako aktorka niż ten twój Boberek.

Tak więc japa buraku wypier*alaj na stronkę pudelek.pl tam jest twoje miejsce.

tomucho77

'moj boberek'?!.ogarnij sie cucku.z racji tego ze jestes nic nie wrtym prowokatorem nie bede juz dalej z toba 'dyskutowa'
over psi dydolku.aha jeszcze jedno.masz naprawde chuj.owy gust cieciu malinowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones