Magdalena Pańkowska

Marlena Magdalena Pańkowska

6,2
63 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Magdalena Pańkowska

Obok znanych wszystkim osiągnięć muzycznych, to bardzo atrakcyjna kobieta. Nawet dziś. Uczcie sie 20 letnie plastiki.

dominikx86

Dorastałem w latach 90 i jak inne dzieciaki urodzone w latach 80 doświadczyłem zjawiska pt. Disco Polo, zdania są podzielone co do jakości tej muzyki, ja wychodzę z założenia że jeżeli muzyka daje radość i rozrywkę to jest tak samo dobra jak uznana muzyka. Disco Polo jest sztucznie zaniżane ale przez kogo, głównie muzyków z mainstreamu ! A dlaczego ? Może dlatego że w latach 90 tak w ogóle był kryzys muzyczny i ci twórcy mainstreamowi poczuli oddech konkurencji na karku :). Jeżeli chodzi o Shazzę to dla mnie jedna z ikon tej muzyki, ponadto byłem nią zauroczony bo bardzo mi przypominała moją nauczycielkę w której się podkochiwałem. Już we wczesnych latach 2000 miałem okazję spotkać Shazzę w centrum handlowym i dostałem od niej autograf. to był rok 2007 ? coś tak około tej daty a więc parę ładnych lat pozniej, ale faktycznie podobała mi się, no fajna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones