Maggie GraceI

Margaret Grace Denig

7,1
10 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maggie Grace
koniaks

Haha dokładnie. W Uprowadzonej to wygląda tak jakby miała wylew, albo jakiś ucisk na nerwy w kręgosłupie. Hahahah jesteś mój ziomek, że też to zauważyłeś. Pozdro.

lobo_2

to az kluje w oczy wiec ciezko to przeoczyc :)

użytkownik usunięty
lobo_2

Haha :D
You made my day :))

lobo_2

Rzeczywiście, jaka zwała z niej. Ciężko uwierzyć żeby ona tak naprawdę miała, może tylko w tym filmie tak gra.

koniaks

Ona biega jak totalna sierota! Mój mąż oczywiście skomentował, że zupełnie jak ja :/........................

k_007

Piwo dla męża. :D

k_007

Pewnie miał rację :D

koniaks

Nie umie, ale za to jej spojrzenie, ah^^ coś pięknego ^^

kowal1528

takie wredne i fałszywe

koniaks

też zauważyłem jak biega, jak nie pełno sprawna, az nie wypada sie smiac

ziomale_ek

no fajna jest też bym ją uprowadził :D

ziomale_ek

nie peł no sp ra wna. #wincejspacji.

michal.2907

nie miałeś sie do czego przyczepić :p 4 lata temu jeszcze nie znałem zasad i reguł ortografi:P

ziomale_ek

ortografii*

koniaks

Myślałam że tylko ja to zauważyłam, aż parskęłam śmiechem jak zobaczylam jak biega

użytkownik usunięty
koniaks

http://www.youtube.com/watch?v=Tz-vA5omI2U

biega jak Pheobe z Przyjaciół http://www.youtube.com/watch?v=E_0Ta_DIWuU

malena90

Ha ha :D no, dokładnie :D

Marysia1407

:D:D:D

malena90

Hahah! Nie widziałam tego odcinka!!! Popłakałam się ze śmiechu :D Dzięki! :D ;) :)

Naomi_88

proszę :D polecam się haha:D

koniaks

Biegła w naprędce ukradzionych ciuchach i butach. Ciekawe czy też sprawnie by Ci się biegło w butach o kilka numerów za małych lub za dużych?

feeniks

nawet przed uprowadzeniem biegala w ukradzionych butach i ciuchach? chociaz... kto wie skad miala ciuszki i buty ;)

koniaks

Owszem biega jak paralityk ale mam wrażenie, że to był bardzo celowy zamysł żeby wyglądać trochę jak mała, niedojrzała dziewczynka. Pierwsza część była kręcona w 2008 roku, kiedy miała 25 lat a grała dużo młodszą, 17 letnią pannicę. Zresztą w wielu scenach dość przesadnie pozuje na młodą dziewczynkę pokazując np. nadmierną ekscytację, strojąc głupie, niedojrzałe miny czy machając rękami jakby miała ADHD. W filmie Mgła, kręconym 3 lata wcześniej zachowuje się normalnie, dojrzale i nie wygląda tak śmiesznie.

koniaks

Co wy tu wszyscy pierdzielicie? Właśnie obejrzałem dwójkę. Dziewczyna biega całkiem normalnie, niejeden chłopaczyna z gimnazjum tak nie pobiegnie.

użytkownik usunięty
kokonut

Zakompleksione przeciętniaki naśmiewając się z jej stylu biegania w ten sposób podbijają sobie samoocenę. Nic nowego :)

Cymbalstwo.

Daj spokój. Trochę dystansu...

BlackRose58

Biega jak kaczka po trawie

koniaks

Tak, od razu! Hiehiehih... ale to tylko w pierwszej części 'Uprowadzona" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones