Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 580 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

w którym gra jedną z głównych ról.. ciekawe czy na planie mówią jej 'Maisie, to teraz zamknij oczy'.

sobie

serial jest chyba właśnie od 16, czy?

sobie

a pieprszysz zabobony

sobie

Serial jest od 18 ale widziałem wywiad w którym poruszyli tą kwestię. Rodzice wyrazili zgodę na obecność młodych aktorów przy bardziej hardcorowych scenach oraz możliwość zapoznania się z całym scenariuszem. Ekipa więc zapytała ich czy chcą się zapoznać. Odpowiedź była oczywista ^^

Razoll

jemu chodziło chyba o erotyczne sceny,
ja jednak myślę że jak kręcą takie sceny to po prostu dzieci nie przychodzą na plan i tyle.

Seba_paj

W jednym z wywiadów było to poruszone. Przy scenach erotycznych normalnie czasami obserwują ;) Nie bądźmy tacy pruderyjni.

Seba_paj

Hehe, Wy myślicie, że przy każdej scenie w każdym filmie i serialu zawsze udział bierze cała obsada? Jak kręcą scenę z dwoma postaciami to tylko te dwie postaci biorą w niej udział, a reszta obsady albo ma wolne albo się przygotowuje do swoich scen. O czym Wy chcecie dyskutować nie wiedząc podstaw. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones