Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

Jej grę aktorską w Grze wypada ocenić jako świetną ale Arya była chyba brzydka a Maisie jest śliczną młodą dziewczyną. Czy nie jest za ładna do tej roli ?

Raedwald

Jak dla mnie nie jest zbyt ładna. W sensie jest zwyczajna, ale zestawiona ze śliczną Sansą, więc kontrast się pojawia. A gra cudownie:)

martyna555

Mam odmienne zdanie, uważam że jest śliczna.

martyna555

Według mnie ma i talent i urodę, choć nietypową. A uśmiech ma moim zdaniem ładniejszy niż Sophie Turner. Ile razy Arya się uśmiecha to mam ochotę przeskoczyć przez ekran, zabrać ją z brutalnego świata Westeros do naszego i wyruszyć z nią w podróż dookoła świata :))

Raedwald

Jest śliczna, ale moim zdaniem nie w GOT, dobrze ją tam oszpecili, bo jak oglądam filmy gdzie gra lub zdjęcia, to jest naprawdę sliczną dziewczyną.

ane12345

W GoT ona przeszła dość ciężkie traumy (Widziała egzekucję, własnego ojca, musiała głodować na ulicach i była ciężko ranna) to musiało się odbić na jej wyglądzie a poza tym GoT ma realia podobne do średniowiecznych a więc jak miałaby wyglądać ?

Raedwald

Błagam Cię, akurat jak rozdawali urodę, to ona chyba stała w kolejce po talent aktorski.

obstawpojare

Nie zgadzam się: Jest śliczna i nie nabotoksowana. Ale jak ktoś lubi sztuczydła to może mu się nie podobać.

Raedwald

Myślę, że właśnie dlatego wybrali ją do tej roli - też nie uważam, że jest brzydka, ale urodę ma charakterystyczną, nie tak "klasyczną" jak Sansa. W serialu Sansa jest piękna i kobieca, Arya to bardziej taka "chłopczyca". Chyba właśnie to mieli na uwadze.

evadne

Wiem, dlatego mi się podoba. Jest oryginalna.

Raedwald

Uroda jest spoko do roli bo momentami jest brzydka jak noc

Danio31b

Nie zgadzam się, jest prześliczną młodą dziewczyną.

Raedwald

ja mówię o serialu ,są tam momenty gdzie wygląda brzydko i dlatego pasuje do roli

Danio31b

Zawsze wygląda pięknie, również w serialu.

użytkownik usunięty
Raedwald

Dla mnie jest bardzo przeciętna. Mało dziewczęca, niska, bez kształtów.

Mam inne zdanie.