Maisie Williams

Margaret Constance Williams

8,4
18 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maisie Williams

W najśmielszych wyobrażeniach nie sądziłem że ta mała ma taki talent. Jak Arya z "Gry o Tron" jest świetna. Jeden z jaśniejszych punktów w obsadzie.

Kaleval

Popieram, gra fantastycznie. Jak dla mnie jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) kreacji tego serialu.

Kaleval

Za swoją rolę w GoT została nominowana do prestiżowej nagrody Critics Choice Award w kategorii "Najlepszy młody aktor/aktorka"

gambitx7

i słusznie na to zasłużyła, coś czuję choć książki nie czytałem , że będzie świetną wojowniczką i twarda jak Kris de Valnor z thorgala ;)

kokon303

Wojowniczką to za mało powiedziane, ona będzie niczym Dark Jedi :]

gambitx7

hahahahahahahyah dark jedi mnie zwaliło z fotela, ale włąsnie też tak sądzę, choć dopiero po obejrzeniu serialu zacząłem czytać dopiero pierwszą książkę

Kastiel

ja też zacząłem czytać , kupiłem książkę z nową okładką powiem że najładniej wygląda jakie miałem do tej pory :P i chyba poczekam jak zrobią drugą cześć też z tego wydania :)

gambitx7

haha, mi jej trening tez przypomina w pewnym sensie szkolenie jedi :D

Kaleval

! TAK

Kaleval

Ja czytałem wszystkie części z serii Pieśń Lodu i Ognia i uważam że mała Maisie ma świetną ale niezmiernie trudną rolę, ale jestem pewien że sobie świetnie poradzi;) Rzadko się widuje tak zdolnych aktorów

Kaleval

jest naprawdę niesamowita w najśmielszych marzeniach nie myślałam, że Arya zostanie tak genialnie zagrana

Kaleval

Fenomenalna, po prostu nie mogę się na nią napatrzeć! Mimika jej twarzy ma taką siłę ekspresji, która w połączeniu z ciekawym tembrem głosu i tym lekko niezgrabnym jakby sposobem poruszania się (np. gdy próbuje złapać kotka) tworzy niezwykle autentyczną postać małej dziewczynki z ogromnym potencjałem i nie mniejszym temperamentem. Jednyna postać, dla której ten serial oglądam, trzymam kciuki zarówno za utrzymanie poziomu do samego końca jak i dalszą karierę Maisie.

alrami

Zgadzam się w stu procentach. Mała mnie zauroczyła swoją mimiką, sposobem walki, samym wyglądem. Ma świetny charakterek i twarzyczkę całkowicie do niego pasującą. Dwa słowa - jest genialna.

muszenka

Ja właśnie skończyłam czytać pierwszą część ,,Gry o tron'' , teraz zabieram się do oglądania serialu...Arya jest moją ulubioną bohaterką i z tego co się tu dowiaduję Maisie Williams świetnie ją odegrała.Trzymam kciuki za tę aktorkę ;]

OscOfAva

moją też;) zdecydowanie najciekawsze dziecko Starków. no i Maisie Williams zagrała ją naprawdę rewelacyjnie:>

Kaleval

W sumie rzuciło mi się w oczy kilka scen, ktore mogła zagrać lepiej. Ale, tak czy inaczej, to jej pierwszy raz na ekranie, więc i tak gra lepiej od niektórych doświadczonych aktorów niestety...

Kaleval

Dokładnie, jest idealna. Trzymam za nią kciuki i życzę wielu nagród:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones