Mamoru Miyano

9,1
1 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mamoru Miyano

Ma genialny głos! Potrafi świetnie dopasować swój ton głosu do charakteru postaci, która jest. Najlepiej wypadła w "Ouran..." i "Vampire knight" :))

Rox15

ja go pamiętam jako Kibę z Wolfs Rain i Kirę z Death NOte a ze on byl w Ouranie to nie wiedzialam ale glos poznalam:D hehehe zgadzam się ma świetny głos x]

mgkwt

Jeden z moich ulubionych seiyuu:) Po prostu kocham jego głos. Ostatnio można go usłyszeć w Hakushaku to Yousei i Skip Beat

kathi

Zgadzam się co do Ourana i Vampire Knight (jako 2 moje ulubione postacie! Nieźle...). Ale nie oszukujmy się, w Tsubasa Tokyo Revelations też wyszedł wspaniale! Ma świetny głos, nie ma co. I ma całkiem osobliwe imie...

MikiChan

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, koniecznie obejrzyj "Death Note", tam dopiero dał popis umiejętności :)

kathi

Po obejrzeniu Skip Beat! coś mi zaświtało. Czy on nie ma takiego samego głosu jak Zero Kiryuu? A potem: Tamaki! Mój kochany Tamaki! I w końcu też pomyślałam o Death Note.
Świetnie podkłada głos, potrafi zmienić ton dla każdej roli- geniusz ;]

Rox15

Zgadzam się w 100% !:) Aż się zdziwiłam kiedy usłyszałam go w Ouran po obejrzeniu Death note'a. Tak różne postacie, a w obie wcielił się doskonale.

p4nic

No, świetnie dopasowuje ton głosu do granej postaci. Szczególnie uwielbiam Zero, Ichiru, Kirę, Tamakiego, Sho, Kajiego i Kibę. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam xD

Aya_san

dokładnie ;) We wszsytkie osoby w jakie się wcielał wpasował się idealnie xD Ja kocham postaci te które napisała osoba nade mną ;P

Rox15

A ja przekornie odpowiem, że najlepiej się spisał jako Death the Kid Soul Eaterze. Nie wyobrażam sobie innego seiyū w tej roli.
I do Lighta mam niejaki sentyment, chociaż jak dla mnie to cały ten serial jest niemal idealny (zaraz spadnie na mnie grad krytyki ;) )

emilyann

Ja go kojarzę tylko ze Skip Beat i mnie oczarował... *,* Tak w ogóle czy to on śpiewał piosenkę "Prisoner" w tym anime?

kasia12324

Oj tak, jako Sho był suuper *__* I tak, to on śpiewał tą piosenkę :) świetnie ją wykonał, tak w nawiasie ;P

Rox15

Świetny głos... w życiu bym nie umiała tak swoim głosem operować jak on. Szacunek.

użytkownik usunięty
Rox15

Ja go pokochałam za psychiczny śmiech Lighta. XD

A nie lepiej w K-project wypowiada "Mi-sa-ki" ?:D

Rox15

Ja go kocham za całokształt :D przepiękny głos i wygląd....
zgadzam się z @Scarsx69 to "Mi-sa-ki" wyszło mu genialnie :D

Rox15

OMG, jego głos jest świetny <3 <3 <3
Jako Tamaki, Zero Kiryuu i Raito Yagami był najlepszy! Uwielbiam go!!! I jeszcze we "Free" jako Rin! Po prostu wrodzony talent!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones