Marc WebbI

Marc Preston Webb

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/881437/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":751,"rate":6.810918774966711,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/881437/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":7,"rate":7.428571428571429,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/881437/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
6,8
751 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marc Webb
  • Nieźle się zapowiada. Bardzo mi się podobał film 500 dni miłości, to było coś nowego.
    Dzisiaj obejrzałam Spidermana w jego wykonaniu i jest pod wrażeniem, całkiem nowe
    spojrzenie na historię, świetna obsada. Mam nadzieję, że nie wybije się z rytmu. Czekam na
    więcej.

  • Ringoo Mam nadzieję, że się nie wybije, gdyż jego spiderman był kompletnie pozbawiony klimatu, a główny aktor nie umiał grać, nawet gdyby miał w tym filmie co grać... Reżyser-porażka. Nie daje się takich tematów do kręcenia amatorom.

  • honey1 Widzisz i to jest piękne na świecie, że każdy wolny człowiek ma prawo do własnego zdania i własnej opinii. Poza tym, jeśli amatorzy mają nie kręcić filmów typowo komercyjnych to co? Pornosy? Sztukę wyższą zostawiam mistrzom.

  • Ringoo Ale dlaczego profesjonalista miałby nie zajmować się komercją? Profesjonalista to ktoś, kto jest profesjonalny, zajmuje się czymś zawodowo i jest w tym dobry. Przecież nikt nie powiedział, że nie może być rzemieślnikiem.