Marcia CrossI

Marcia Anne Cross

8,9
2 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Cross

ona jest ochydna i nie potrafi grac! jak oglądam Gotowe na wszystko i ona sie pojawia to mi sie odechciewa oglądać ;/

Juuudi15

A mi się odechciewa wchodzić na filmweb jak widzę takie ćwierć-inteligenty jak Ty. Naucz się pisać dzieciaku :P

Juuudi15

To przestań oglądać:) z całym szacunkiem to nie serial dla dzieci...

użytkownik usunięty
Suzana

Kwestia gustu. Ja oglądając DH czekam głównie na nią. Jest piękną i fantastyczną aktorką, a jej postać chyba najbardziej wyrazista i ineteresująca ze wszystkich.

Juuudi15

Idź lepiej posłuchaj sobie Dody albo Paris Hilton dzieciaku ;]

Good_Enough

Marcia jest najpiękniejszą Desperatką i jedną z najpiękniejsztch kobiet na świecie!!! Gdy widzę ją na ekranie, wprost oczu nie mogę oderwać!

Juuudi15

Czego się dziwicie 14-latce? Ona zapewne uważa że najładniejszą kobietą jet jakaś aktorka z High School Musical.

Juuudi15

Dzidziuś, nie lubi Marśiii. MARSZ TO SZKOŁY! MUSISZ JESZCZE ZJEŚĆ DUŻO POSIŁKÓW I PRZESPAĆ WIELE NOCY, BY ZMADRZEĆ TROCHĘ I DOCENIĆ DOJRZĄŁĄ GRĘ AKTORSKĄ TEJ KOBIETY A NIE JAKIŚ DEBIUTANTÓW JAK ZAC EFRON CZY PARIS ?DZIWKA? HILTON!!!! Trudno zagrać w ?gotowych na wszystko? przeciwieństwo samego siebie. Marcia, gdy padł pierwszy klaps na planie, nie umiała ani gotować, była bezdzietna oraz niezamężna i nawet nie była znana, w przeciwieństwie do Bree, bo świat o niej zapomniał, po kilku latach przerwy od ?Melrose Place?. NASTĘPNYM RAZEM, ZASTANÓW SIĘ CO MÓWSZ, DZIECIAKU.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones