Nie rozumiem Waszych wypowiedzi typu ,, TO ON? TAKI DZIECIAK? TAKI FAJNY MĘSKI GŁOS, A ON TAKI DZIECIAK" bądź ,,MA KOLO ZNAJOMOŚCI I TYLE!". Nie moglibyście pojąć, że może ktoś ma zdolności i się nimi wyróżnia. Nie musicie od razu po nim jechać. Nie pochodzi on z dużego miasta, wielkiej metropolii, więc musiał...