Marcin Bosak

6,6
11 116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Bosak

Jako Kamil w M jak miłość był niezły, szkoda że nie gra w tym serialu bo rozbawiał mnie do łez swoją rolą, gdyby był to może by nie było wątków z Wojdasem , Anną.

kinomanka_13

On tam był najlepszy, pamiętam że jako nastolatek kiedy to oglądałem chciałem strasznie skopac mu tylek, dziś myślę że to największy komplement dla niego jako aktora

Filmaniak_19

ja go tam od początku polubiłam postać Kamila genialny był szkoda że go nie ma, jeszcze Pan Marcin świetnie zagrał w filmie ,,Tylko mnie kochaj", ,, Ciacho " i w ,, Londyńczycy"

kinomanka_13

No ja nie bede hipokryta, jako zbuntowany nastolatek wkurzalo mnie jak Kamil traktowal Madzie. Dzisiaj oczywiscie widze ze tylko mu prawilem komplementy

Filmaniak_19

no też mnie wkurzało jak Kamil wkurzał Madzię ale ja zawsze byłam za tym żeby Madzia była z Pawłem szkoda że im nie wyszło ale to wina Madzi bo wyszła za Saszę

kinomanka_13

Tez tak chcialem. A Kamil mogl tam byc caly czas i dalej wprowadzac chaos bo wlasnie dlatego watek z mlodymi wywolywal najwiecej emocji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones