Marcin Kobierski

5,8
346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kobierski

Moja wychowawczyni i Marcin to dawni znajomi, miałam dziś okazję widzieć go na naszej
lekcji. Pomagał nam w szkolnym przedstawnieniu. Ma świetny głos i naprawdę można się
od niego wiele nauczyć. WIdać ,że jest doświadczony w swoim zawodzie

kingofpeace

Chodzisz do 32 w Wapienicy? Kiedy ja tam chodzilam tez nam pomagal, az w 4 przedstawieniach, zawsze pisal dla nas scenariusz, a potem znajdywal czas zeby wyrwac sie z jakiejs proby w Bagateli, albo kiedy mial czas wpadal, przygladal sie probom, dawal wskazowki, naprawde super gosc, mily pomocny i patrzac na moja klase, bardzo cierpliwy. W sumie mozna powiedziec, ze zaczal moja przygode z teatrem i kinem.

GirlInTheMirror

Nie , ja c hodze do XII lo w Nowej Hucie.-Kraków

kingofpeace

Znowu miałam okazję sie z nim widzieć i powiem jedno wielkie WOW !
Moim zdaniem on należy do aktorów trochę niedocenionych przez telewizje no ale może on woli teatr.

kingofpeace

Dobrych aktorów znajdziesz w teatrze. Nasze kino to szopka :D A Pan Marcin był super w szalonych nożyczkach, kocham to przedstawienie :P

kingofpeace

Widzę, że nie tylko ja miałam okazję z nim pracować przy przedstawieniach :D Też przychodził na próby w naszym szkolnym teatrze. Naprawdę świetny aktor i jak widać nie gwiazdorzy, bo zawsze był chętny do pomocy :)

użytkownik usunięty
kingofpeace

To pewnie ta nauczycielka z domu kultury z ktora pracowal od 7 roku zycia, odebrala mu jego piersza role :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones