Marcin KowalczykIII

8,5
15 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Kowalczyk

Jak ja nawet nie znam tego typa w filmie zagral kiepsko i juz wiecej w zadnym nie zagra. nie
weimc zym sie an codzien zajmuje ale filmy powinien sobie odpusicic

Shiftyy

Poważnie? Ja uważam, że powinien kontynuuować swoją filmową karierę. Jest dobry w tym co robi.

Shiftyy

a Ty powiniennes sobie odpuścić komentarze na filmwebie! lepiej byś zrobił niż on odpuszaczając granie! "pozdro"

Shiftyy

GIMBAZA PRZEMÓWIŁA

Shiftyy

ale pieprzysz, właśnie że chłopak zajebiście zagrał, chyba jeden z lepszych aktorów w filmie!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shiftyy

obvious troll is obvious

Shiftyy

Shiftyy, chyba masz literówkę w nicku, powinno być shitty.

Shiftyy

Zazdrość przez Ciebie czlowieku przemawia! Kowalczyk zagrał fenomenalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!

navara36

rewelacyjny aktor!! w nim nadzieja na dobre polskie kino!

Shiftyy

To jest moje zdanie i nie zamierzam się kłócić z 13-15 letnimi fanami paktofoniki. nie wiem po co się wypowiadacie w moim temacie skoro nie podoba wam się jego treść.

Shiftyy

Ty chyba masz jakiś chlopcze problem emocjonalny sam ze sobą! Uwielbiam Kowalczyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

navara36

Powiedz mi jak można kogoś uwielbiać za jedna role ? Dodam tez ze nie umiesz czytać wypowiedzi innych. Twoja odpowiedz wgl nie ma powiązania z moim postem

Shiftyy

Oczywiscie, ze mozna... Non stop tylko krytykujesz! Kazdy ma prawo do swojego zdania.Tyle w temacie.

navara36

Przeczytaj trzecie zadnie w swojej wypowiedzi jeśli nie wiesz gdzie to jest to ja przytoczę "Każdy ma prawo do swojego zdania". Wiec ja tez mam prawo do swojego zdania i go nie zmienię dla mnie ten chłopak nie zagrał świetnie w filmie. miał do wykreowania postać z realnego świata a to nie jest takie trudne jak np z książki.

Shiftyy

navara, wiesz że potwierdzono że używanie więcej niż 2 pytajników i wykrzykników w 1 ciągu potwierdza zaburzenia psychiczne ?
pozdrawiam i zarazem współczuję ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones