Marcin Perchuć

6,7
5 640 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Perchuć

pan Marcin ma tylko 34 lata, i jest tylko o rok ode mnie starszy, musze powiedziec ze w serialu ekipa sprawia wrazenie ciutke starszego dzentelmena.
Jestem po 3 odcinku ekipy i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem.
Choc pan Marcin ma niewielkie dokonania w porównaniu z innym gwiazdami serialu jednak wcale nie widac po nim zeby czuł sie przez to mniej pewnie na planie.
Wierze ze to Agnieszka Holland dokonała tego wyboru, i szczerze sie z tego cieszę.
Nie ma tez wątpliwosci ze obok takich serialowych gwiazd jak Szyc czy Małaszyński rosnie nam nowa , jasna gwiazda.
Osobiscie jestem juz zmęczony ogladaniem policjantów , którzy choc bohaterscy to są jedynie ofiarami we własnych historiach. Tracą żony , dziewczyny lub siostry , a potem sie mszczą na mafii lub na kim sie tylko da.
Osoba premiera Turskiego to postac twórcza, aktywna , ciekawska, i trochę ckliwa , naiwna ale na pewno nie jest bezczynną,bierną ofiarą.
2000000 ludzi takich własnie wyjechało z polski bo mieli juz dosc bycia ofiarami we własnym kraju. Może lepiej juz byc ofiarą za granicą , cierpiec los zarobkowego emigranta niż byc bezradnym we własnym domu.
Nie wiem czy ten serial komus sie przyda, czy komus pozwoli uwierzyc , że mogą byc jeszcze w Polsce tacy ludzie naprawdę.
Ale ja wiem , ze dzieki panu Marcinowi ja jestem gotowy uwierzyc.

stanjawor___

Raczej ma 37 lat, ale to na pewno taki czeski błąd z twojej strony.
Pozdrawiam

Ivano

heh, Ivano poatrz sobie na date dodania tamtego komentarza :P

dziubek1991

ach to raczej mój czeski błąd sam się uśmiałem

stanjawor___

Tak, ten aktor zdecydowanie zagrał najlepszą rolę w "Ekipie", minęło tyle lat i raczej kolejne sezony "Ekipy" nie powstaną, tym bardziej że Agnieszka Holland raczej nie byłaby mile widziana przy dzisiejszych układach w telewizji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones