Marcjanna Lelek

4,0
482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcjanna Lelek

Jak czasem ktoś mnie zmusi żebym obejrzał M jak miłość to jak widzę ją i tą jej koleżankę, to mnie taka myśl nachodzi:
"Czy w naszym 40 milionowym kraju nie ma ładnych dzieci?"

JWF

Masz rację...To najokropniejsze z dzieci które dotychczas widziałam w polskich serialach I WOGULE BRAK SŁÓW!!!!!!!!!!!!

JWF

wcale nie so takie szpetne widzilam gbrzydsze dzieci, ale najwazniejsza jest gra aktora a nie jego wygląd

JWF

Ona w ogóle grać nie umie. Sztucznie gra i jest brzydka. Wiecznie w tych warkoczach chodzi jak jakiś wieśniak.

użytkownik usunięty
monias94

Ostatnim zdaniem rozwaliłaś :D

monias94

o to dobre było ;) 100% wieśniary
za krótkiii

maszerujalbogin

No kochani, Grabina to wszak nie metropolia:)

zapatrzona_w_slonce

wiecie jak nazywają się ,,aktorzy" grający Ulę i Mateusza????

monias94

Hahaha, świetny tekst ! Głupia świnia, która nie umie grać . Nie wiem czemu wybrali takiego brzydala chyba, że był ich taki zamierzony cel ?! (:

JWF

Co wy się jej tak czepiacie... Widać ma znajomości, skoro gra w tym serialu... Po prostu na nią nie patrzcie... Poza tym nie oglądajcie tego superserialu, jak się przy tym męczycie...
Ja na przykład nie oglądam tego badziewia i od razu jestem zdrowsza :D
hehe ;)

JWF

Właśnie moim zdaniem ona jest wyjątkwo ładna, ma nieciekawą twarz - to fakt, ale jest wysoka, zgrabna i ma piękne włosy.

Igraszka

To jej "siano" ma być piękne ?! Chyba żartujesz ! :O

Lizzy_27

A coś ty się jej tak uczepiła? ;] Zrobiła ci coś? Przejdź koło tego obojętnie, i już.
Pozdrawiam ;DD

buszasz

Może i masz rację. Ale czasami oglądam "mjm" i jak ją widzę...

użytkownik usunięty
Lizzy_27

To wtedy spójrz w lustro i od razu ci się polepszy:)

Dzięki za radę :*

Lizzy_27

Boże, pomyśleć ze ktoś kto pisze tak żałosne komentarze ma na avatarze zdjęcie Anne Baxter. Wstyd!

JWF

No cóż, urody się nie wybiera, ale gry aktorskiej można się już przez tyle lat nauczyć. Poza tym scenarzyści mjm robią z niej takiego debila (zakochała się w księdzu i dyrektorze szkoły, napisała hamskiego maila na matkę, uciekła z domu, randkowała z pedofilem, miała same pały w szkole, ubiera się tragicznie) i przez to wszyscy się z niej śmieją. A jeśli chodzi o jej serialową siostrę to ta może urodą też nie grzeszy, ale przynajmniej jakoś gra.

KMC

Po "chamskiego" przez samo "h" (wybacz, nie powielę tego, bo mnie na samą myśl telepie xd) przestałam czytać ;) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones