Marcjanna Lelek

4,0
482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcjanna Lelek

o boże...

użytkownik usunięty

Wiecie że ona zarabia za jeden dzień na planie filmowym 2-3tysiące złotych. Jak ktoś nie wierzy to niech wejdzie tutaj http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,6303669,Ile_dzieci_zarabiaja_w_serialach_.ht ml

użytkownik usunięty

Nie dziwota że mamy teraz kryzys gospodarczy...

Niech se ma kase. I tak to jej nie wynagrodzi ani wyglądu, a ni talentu...

zarabia na dobrego chirurga plastycznego.:PP

pepsinapojbogow

Do osobnika wyżej, zazdrość bierze, że nie możesz się w żaden sposób upiększyć? Już przestańcie mówić jaka to ona brzydka i takie tam. Ta strona nie polega na krytykowaniu czyjegoś wyglądu. Może teraz najładniejsza nie jest, ale później może być na prawdę piękną kobietą.

black_cherry_

taaaaaaaaaaak plotek prawde ci powie:) nie dziwmy się że tak niski jest poziom wyedukowania naszych dzieci, jak wierzą w to co pisza na portalach plotkaskich:)

black_cherry_

haha upiększać się ...kto musi ten musi , tej całej Natalce to nawet operacja nie pomoże xD ale mniejsza z tym ,już walic ten jej cały "boski wygląd" ale ona nawet grać nie umie , cały czas coś -.- to wkurzaaa ! więc jej zachowanie na planie + wygląd = WKU*** DZIEWCZYNKA,i nic dziwnego że ludzie tak na nią wrzucają ...

pepsinapojbogow

Pewnie jak by była ładna takich komentarzy jej obrażających by nie było zbyt wiele.

nowylans

Wstyd mi za te moj kom. wyżej. Pisałam go dawno.
Pewnie tak, chociaż polskie gwiazdy, celebrytki i tak mają ciężko, nawet jak są ładne.

O kurde!, a ludziom dają 900zeta na ręke za miesiąc harówy w McDonaldzie. Świat upada

Janusz_Tracz

To niech przyglupy z mcd sie ucza to nie beda musieli harowac

Wiecie co... Może ja już stary jestem (moje córki są zdecydowanie starsze od Marcjanny) może truję, ale już któryś raz widzę totalną krytykę młodych aktorów.... Czy to już jest po prostu "takie polskie" zboczenie - krytykować wszystko w czym JA nie biorę udziału, czego JA nie zrobiłem.... Czy ktoś z Was zastanawiał się ile wyrzeczeń, ile pracy i poświęcenia należy dać od siebie aby znaleźć się tym jedynym, wybranym do zagrania jakiejś roli.... Ależ skąd.... inni zawsze są kiepscy, niedobrzy, robią wszystko dużo gorzej niż "JA" bym zrobił....
To wręcz żałosne....
Wiem, że nie wszystkie role są porywające, wiem że wśród młodych aktorów są lepsi i słabsi, ale wiele komentarzy świadczy o tym, że ich autorzy muszą dowalić komuś, aby podbudować siebie...
Żenada i buractwo... !!!!!

NIE, NIE ZARABIA. Pewien aktor z M jak miłość,który występuje dużo więcej niż Natalia i ma sporo wątków zarabia średnio 3,5 tys miesięcznie na emce i to nie jest informacja z jakiegoś portalu plotkarskiego tylko z życia.

A ludzie czytaja te głupoty i tak we wszystko wierzą!!! Dzieci w serialach maja od 500 do 1000 za dzień, a nie 2-3 tysiące. A z drugiej strony to najlepiej kogoś krytykować i obrażać. Są agencje dla dzieci/młodzieży więc się zapiszcie i sami spróbujcie swoich sił przed kamerą. Moze wtedy zrozumiecie i przestaniecie tak pluć jadem!!!

niunia_85

Po pierwsze, ona nie zarabia 3 tysięcy dziennie, tylko dużo, dużo mniej. Poza tym, co to Was obchodzi ile ona zarabia? Jak jesteście zazdrośni, to najpierw sami wygrajcie casting do serialu i sobie zarabiajcie. Po drugie, jeśli ona dla Was jest brzydka, to chyba nie wiecie jak wygląda brzydka osoba. To, że tutaj jest jej nienajlepsze zdjęcie, to nie znaczy, że naprawdę jest brzydka. Weźcie się ogarnijcie trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones