Marcjanna Lelek

4,0
482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcjanna Lelek

O co wam chodzi?!;///
po 1 nie znacie jej więc to nie jest w porządku gdy tak po niej jeździcie.
Znam Marcjannę osobiście i jestem jej koleżanką.
Ona jest normalną dziewczyną ktora nie wywyższa się mówiąc,ze gra w serialu czyli jest
lepsza.
Jest bardzo miła.
WYGLĄD TO NIE WSZYSTKO! wiec spojrzcie najpierw w lustro a pozniej oceniajcie innych.
wasze komentarze świadczą tylko o was.

mala15

zgadzam się z Tobą!!! Ludzie są żałośni;) a ja ją lubię!!!!

mala15

Racja w 100%. Poziom oceniających jest naprawdę niski. =)

mala15

I co z tego, że jest miła jak gra beznadziejnie? Nikt tego nie kwestionuje. Po prostu jest słabą aktorką grającą w słabym serialu.

candy_

Jest beznadziejną, a nie słabą aktorką! I ten krzywy ryj yhh

Tam brzydsza jest tylko ta ULA ULA

candy_

Postanowiłam sie tu wypowiedzieć bo chcę sprostować jedną ważną rzecz : ona NIE JEST aktorką! I to nie tylko ze względu na kompletny brak zdolności aktorskich ale przede wszystkim na to, że nie ma dyplomu. Nie skończyła szkoły aktorskiej ma dopiero 15 lat. Fakt, są ludzie, którzy nie ukończyli szkoły a grają dobrze, w jej przypadku ani dyplomu ani talentu - więc absolutnie nie można nazwać jej aktorką.
M jak Miłość nie oglądam, jednak jeśli zdarzy mi się przypadkiem przełączyć zawsze mam pecha natrafić na tą dziewczynę. Jestem daleka od obrażania kogokolwiek ale na nią naprawdę patrzeć nie mogę. Nie kwestionuję tego czy jest miła. Niech jest miła i słodka jak miód ale do grania się absolutnie nie nadaje.

HollyShannen19

Zgadzam sie w stu procentach.
Btw; nie było ładniejszych i przede wszystkim LEPIEJ GRAJĄCYCH dziewczyn?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones