Margot Robbie

Margot Elise Robbie

8,6
98 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Margot Robbie

To chyba żart, zagrała w 15 filmach, w tym 10 jest nieznanych. Co to ma być? To przez wilka z wall street? Brak słów normalnie.

daotch

Mi tam pasuje xD

JohnnyDepp4LIFE

Trza odpuścić, napisała baba, możliwe że brzydka.

daotch

jak smiesz, przeciez jej rola w legionie samobojców jest oscarowa i zapisała się w historii kinematografi!!!!
a tak naprawde to doskonale cie rozumiem. ale tak to juz jest kiedy pryszczate gimbusy dorwą sie do kompa i ładują dychę aktorkom bo mają ładną buźkę i zgrabne ciało. ale napalone nastolatki również nie próżnują, bo w topce aktorów znajdziesz takie rodzynki jak ryan gosling.

paweloskos

Goslinga nawet nie ma w TOP100, ale są np. Paul Walker czy Vin Diesel, którzy umiejętności aktorskich nie mają żadnych, ale gimby kochają Szybkich i Wściekłych to wywindowali ich na wysokie pozycje.

Wakaso_mari

Sorry, ale Paul Walker w przeciwieństwie do niej grał rolę życia (może i jedną tylko , ale jednak), przez wiele lat i to cały czas na tym samym poziomie. Zasłużył na to miejsce, bo marne szanse, żeby ktoś tą rolę powtórzył tak dobrze jak on. Co do Robbie mam duże wątpliwości - miała poprostu świetnie napisaną rolę, którą widzowie najbardziej polubili.Nie zaprzeczam, że Margot nie zagrała genialnie, ale to było tylko raz. Nie zasłużyła nawet na TOP10/15 a co dopiero na 1 miejsce. Vin to napakowany łysol z tępym wyrazem twarzy, więc tu się zgodzę. Nie powinno być go nawet w rankingu.

Patianna

Na tym samym poziomie, czyli niskim XD przecież to przeciętny aktor.

paweloskos

Akurat Gosling jest utalentowanym aktorem wystarczy obejrzeć z jego udziałem nie tylko film Drive...

paweloskos

Ja mam gdzieś mega dobre miejsce jest piękna i świetna :) tyle .

użytkownik usunięty
daotch

Dwie role, a już w 2 miejscu jest ona. Też nie wiem czemu tak wysoko.

daotch

To przez nowe zasady punktacji w tych rankingach, gdzie dobra rola w jednym filmie winduje na szczyt. 3 Helena Bonham Carter ma najlepiej oceniane role w harrym potterze... 1 Maggie Smith podobnie. 4 Jessica Lange american horror story, 10 Emma Watson harry potter, 13 Lena Headay Gra o tron.

daotch

Pewnie tak bardzo to przeżywasz, że każdego dnia płaczesz ze złości.

Rycerzyk69

Przeczyść sobie mózg człowieku ;)

daotch

Jak już to wolałbym, żebyś Ty go mi przeczyściła :)

daotch

Bardziej przez Legion Samobójcow

Ludi_filmaniak

I to już jakieś sensowne uzasadnienie.

daotch

Spokojnie, spadnie. Jej rola w Legion Samobójców była rewelacyjna, ponad 10 tyś głosów, średnia powyżej 9. Będzie grała w innych filmach, gdzie będzie miała średnią 8.0-8.5 i spadnie z 2 miejsca. No chyba, ze znowu dostanie jakąś charakterystyczną rolę i odegra ją świetnie i średnia będzie powyżej 9.0, ale na razie nie złościłabym się o jej miejsce, bo go nie utrzyma. Nie ma co wystawiać jej specjalnie 1 i hejtować, żeby spadła z wysokiego miejsca,bo trzeba przyznać, że była najlepsza w Legion Samobójców i zagrała rewelacyjnie.

agata0707

Ja nie hejtuje, mój post był napisany pod wpływem emocji gdy zobaczyłam jej pozycje w rankingu. Nie martwi mnie to ani nie denerwuje, jedynie dziwi, że ktoś kto jest znany z dwóch filmów został tak wysoko oceniony. Muszę zobaczyć ten Legion Samobójców jeżeli rzeczywiście była w nim tak świetna. Bo jej rola w Wilku w Wall street nie należała do najwybitniejszych. Przynajmniej według mnie.

daotch

No ja ją znam z wiecej niz 2 ról. Oprócz Wilk z Wall Street, Legion Samobójców, to też z Big Short, ale to był mały epizod. No i kojarzę ją z Focusa. Mam tez w planach zobaczyć Tarzana, a tam gra Jane i Czas na miłość. Też uważam, że 2 miejsce jest za wysokie, ale to jest spowodowane tą rolą Harley Quinn. Możliwe, że dostanie nominację do Oscara(chociaż, w tym roku jest kilka świetnych ról, więc 5 ciężko będzie wybrać). Chociaz nie spodziewam się, że wygra tak, jak kiedyś Ledger za Jokera.

agata0707

W Legionie i Wilku była świetna, w Focusie też nieźle sobie poradziła muszę przyznać. Imponuje mi ta aktorka, w Czasie na miłość zbytnio się nie nastawiaj na jej rolę bo gra niewiele, łącznie może z 15 minut. Ja osobiście muszę zobaczyć jeszcze Z jak Zachariasz, gdzie gra pierwszoplanową rolę.

Wakaso_mari

Czas na miłość chcę zobaczyć ze względu na Rachel McAdams, którą bardzo lubię od kiedy zobaczyłam Wredne dziewczyny, ale wiem, ze tam gra Margot. Z jak Zachariasz jakoś mnie nie zaciekawił. Jeżeli Margot będzie dostawać/wybierać świetne role i jeszcze je bardzo dobrze zagra, to pewnie przekona trochę niedowiarków do siebie. Ja na razie jestem do niej nastawiona neutralnie. Jedna świetna rola nie robi z niej super aktorki. Zobaczymy, jak dalej potoczy się jej kariera.

agata0707

Czas na miłość to wbrew pozorom najlepiej oglądnąć ze względu na Domhnalla Gleesona. To chyba najlepsza jego rola i najsympatyczniejsza. Rachel też bardzo dobrze tam wypadła, chociaż denerwuje mnie już to, że gra ciągle ten sam typ dziewczyn. Miłe, słodziutkie, ładne dziewczyny z sąsiedztwa. Chciałabym ją zobaczyć w czymś innym bo widać, że ma potencjał. Co do roli Margot to gdybym po LS nie popatrzyła na jej filmografię to nie wiedziałabym, że tam grała. Wizualnie niepodobna,bez tego "sznytu".

daotch

Ale w wilku wyglądała niesamowicie seksownie tyle :)

agata0707

@agata0707 popatrz ponad rok od Twojej wypowiedzi, a ta kobieta nadal jest na 2 miejscu (upsss czyżby jednak Pani Agata nie miała racji ;D), co więcej ja uważam, że zasłużenie ponieważ jest wspaniałą aktorką ;)

HarnasiaK_13

Zgadzam się w 100%

HarnasiaK_13

"co więcej ja uważam, że zasłużenie,ponieważ jest wspaniałą aktorką"
Jaaaasne. Co tam Meryl Streep, która jest klasą samą w sobie i chyba najlepszą aktorką na świecie. Co tam Helena Bonhan Carter,czy też Oscarowa rekordzistka Katharine Hepburn. Dajmy na drugie miejsce Margot Robbie.....
Serio...coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ten portal to jest jakieś nieporozumienie...

Brzozka1

Ahaaaaa czyli nowa młoda aktorka nie może już być uznana bo dla Pana Brzózki tylko starsze pokolenia aktorek zasługują na coś takiego, powiem Ci tak wszystko przemija i obecnie to ta a nie inną aktorka jest w oczach widzów tą zasłużoną może kiedyś była to Maryl Streep ale tak jak napisałem wszystko przemija i Margot Robbie też kiedyś będzie dużo niżej nawet w tym rankingu. Obecnie ludzie ją tak odbierają więc na to zasluguje.

HarnasiaK_13

Aha. "Odbierają ją tak" chyba tylko zapryszone gimby jarające się takimi gniotami jak Legion Samobójców. Bo niczym innym ta panna się nie wyróżniła, a "Wilku" zagrała bardzo przeciętnie i w sumie nic tam nie pokazała, ani nie wniosła do postaci nic specjalnego.

Brzozka1

Widzę że dużo filmów oglądałeś z tą aktorką i mało tego każdego kto lubi Legion Samobójców nazywasz gimbem. Jakie to dorosłe..
A tak dla sprostowania gimnazja zostały zlikwidowane :)

HarnasiaK_13

tak, tak. Ty pewnie do jakiegoś chodziłeś :)

Brzozka1

Kiedyś chodziłem. Obecnie kończę technikum i jaki widzisz problem?

HarnasiaK_13

tak też myślałem.

Brzozka1

Rozumiem że Ty nie skończyłeś gimnazjum? Ewentualnie podstawówki skoro nie masz innego punktu zaczepienia niż szkoła i z braku argumentów byle czego :)

HarnasiaK_13

Czepiasz się byle czego*

HarnasiaK_13

Trafiłeś jak kulą w płot ;) Bez odbioru.

Brzozka1

Meryl Streep to ostatnio gra przeciętne rolę jak na jej możliwości, a i tak dostaje od czapy nominację do Oscara.

agata0707

Nie spadła xD

daotch

Jest już 1 :)

WiolaP_fw

Super ekstra :)

WiolaP_fw

Na szczęście już nie :)

daotch

te rankingi to parodia. już Oscary są bardziej miarodajne.

chop

Oscary też powoli przestają być tym czym były kiedyś. Ale racja. Nasz ranking to porażka.

użytkownik usunięty
chop

To przez to że filmweb nie wyciąga średniej ze średnich ocen tylko średnia ze wszystkich ocen. W męskim rankingu Tyrion Lannister z Gry o tron jest na 3 miejscu bo za tą role ma przynajmniej 6 tys dziesiątek z kolei słabe role są rzadziej oceniane. Jedna dobra kreacja w znanym fimie może wywindować aktora na bardzo wysokie miejsce.

użytkownik usunięty
daotch

A teraz 1 miejsce. Dziwny ten ranking. Parodia.

dokładnie.

daotch

Super, rankingi samych swoich, nie dałbym jednego dobrego japońskiego/koreańskiego aktora za setkę czerwonych karłów z lasu ostrokrzewów.

daotch

W dodatku zajmuje pierwsze miejsce w najlepszych kreacjach w historii kina za Harley Quinn. Filmweb oficjalnie zszedł na psy.

daotch

Jedna rola i pierwsze miejsce hehehe. A Meryl Streep gdzieś daleko, daleko...

daotch

1 miejsce za poprawnie zagraną rolę Harley Quinn XDDDDDD
Filmwebie dokąd zmierzasz?

Karpiak

Donikąd otóż właśnie :)))

daotch

Za wygląd oraz za zasraną rolę Harley Quinn :') a wybitna aktorka Meryl Streep ma miejsce 74. Ludzi w tym wieku bawi takie gówno jak Legion Samobójców. Nikt nie docenia dobrego kina. Zbyt ciężkie dla debili którzy nas otaczają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones