Maria Sadowska

6,3
874 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Maria Sadowska

Z jednej strony podziwiam ją za zacięcie. Z drugiej...trzeba naprawdę mieć wiele uporu, by bez talentu robić karierę...ale myślę, że nigdy jako młoda dziewczyna nie znalazłaby się w TV, gdyby nie jej ustawieni w szołbiznesie rodzice. Moja sąsiadka ma piękny głos, ale nie to jest wyznacznikiem sukcesu...w takich wypadkach myślę sobie, że imprezy typu "Amerykański Idol" nie są całkiem bezsensowne - przynajmiej trzeba tam wywalczyć sobie pozycję własnymi umiejętnościami......Marysia, która nadal nie całkiem nauczyła się śpiewać, bryluje i jest nazywana szumnie "gwiazdą". Dobre to dla kogoś, kto nie pamięta jej "występów" w programach dla dzieci, z głosikiem cienkim jak barszcz i wielką ilością tupetu...

Jorjan

ale smutem rzuciłaś!
jak twoja sąsiadka ma piękny głos to niech zorganizuje muzyków i zacznie robić muzykę!

Jorjan

w sumie to już chyba lepiej, żeby robiła muzykę niż filmy, bo one nie wychodzą jej najlepiej...

Leszek_Zukowski

wychodzą dobrze, śpiewa też nie źle. A filmy są udane no chyba, że wszędzie widzisz gender i św. matkę polkę.

Jorjan

Oj pamiętam jak śpiewała "...myszka wiedziała o wszystkim...myszka myszka...w kieszeni zawsze ją noszę";) Nie wiem kto był kompozytorem i chyba nie chcę wiedzieć. Gdyby miała tyle talentu co parcia na szkło, to może robiłaby dobre filmy. No ale 'co powie tato'?

masalay

masalay Marysia Sadowska nie spiewala piosenki Myszka widziala ostatnia. Tylko Magda Fronczewska córka Piotra Fronczewskiego. A Marysia Sadowska spoiewala miedzy innymi Koronkową Lambade razem z Gabrysią Owsiak w programie Tęczowy Music Box. Wtedy to jak sie tak kochałem w niej ja pikole :)

masalay

'Tęczowy music box' - znowu o nim głośno....

Jorjan

I jak z bicza strzelił z 2007 roku zrobił się 2012, a Sadowska zrobiła naprawdę strawny Dzień Kobiet. Czasami jednak warto dać szansę :-)

wookiee22

Nigdy nie twierdziłam, że brak jej inteligencji :)

wookiee22

To fakt. Bardzo dobre określenie. Całkiem strawny. Na natłoku badziewia w jakiś tam sposób się wyróżnia.

Jorjan

nie tylko talent trzeba mieć, ale też umiejętność jego wykorzystania -- zrobienia z nim czegoś, czego utalentowani, ale niepomysłowi i nieprzejawiający inicjatywy oraz niezdeterminowani nie mają. (Dlaczego nie mają, to już inna bajka; tyle powodów, ilu ludzi, których talent się marnuje).

Jorjan

Bez talentu? A słyszałaś jaki ona ma głos?

Justyna0810

.......

Jorjan

Świetny argument

Justyna0810

Nie argumentowała. Obecnie zwyczajnie ten temat nie wydaje mi się interesujący i żałuję, że starych postów nie można tu kasować :)

Jorjan

Ma świetny głos, sama komponuje muzykę, jest inteligentna, a Jej film "Dzień kobiet" jest świetny.

Jorjan

No i masz :) Nagrała bardzo dobry film. Jeden z lepszych na naszej scenie. Mówię oczywiście o nowszych filmach, nie "klasykach" :)

Patianna

Który mi się bardzo podoba ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones