Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

Jeśli ktoś pamieta jakiekolwiek fazy, jakie Manson odwalał na scenie (bo poza to aż szkoda pisać), to proszę tu wymieniać ;) Ja pamiętam:

-palenie krzyży
-niszczenie biblii
-hasła antypapieskie
-wszelkie teksty satanistyczne, całe te szopki z czarną mszą itp
-obnażanie się
-wysranie się na scenie
-ocieranie się jajami o ochroniarzy
-podcieranie się amerykańską falgą
-urywanie kurczakom głów (też nie wiem czy to nie fake)
-podpalenie perkusisty

Jeśli ktoś wie na pewno, że coś z tego co wymieniłem to fake, to również proszę napisać ;) pozdrawiam

PS - to że wyciął sobie dwa żebra żeby robić sobie samemu laska to prawda?;) Słyszało się o tym sporo ale ja w to nie wierzę.

użytkownik usunięty
nevler

Z tymi żebrami to najśmieszniejsza plota o nim, jaką słyszałam!! No ale cóż, większość zidiociałego społeczeństwa w to wierzy;(
A kurczakom głów nie urywał, to publiczność trochę zmasakrowała kurczaka, który uciekł z klatki na scenie.
O tym wszystkim można przeczytać w "Trudnej drodze z piekła"
Ale fakt, po co się trudzić, lepiej pisać takie bzdury.
Ludzie litości, niech mi tu jeszcze nikt nie wyjedzie z "Cudownymi latami", bo padnę!

użytkownik usunięty
nevler

Przytoczę jeszcze kilka plotek, które wzbudziły we mnie ogromny żal nad ludźmi, które je wymyślili:
-Manson obciął sobie dużego palca u stopy, żeby mógł podawać sobie heroinę prosto w tętnicę;)
-Jego oczy mają różne kolory, bo jedno z nich oddał jako ofiarę szatanowi (autor tej plotki raczej nie przewyższa poziomem IQ naleśnika:))
Jak jeszcze coś mi się przypomni, to napiszę, bo można się z tego trochę pośmiać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones