Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

Najbardziej niesamowita sztuka wychodzi od ludzi, którzy żyją tak, jakby nie miało być jutra. Marilyn Monson to w gruncie rzeczy bardzo mądry człowiek. Ludzie, wy myślicie że on na codzień też chodzi w tym swoim białym pudrze,ubiera się jak na scene i zachowuje się tak jak na niej? On jest artystą, a to co robi na scenie jest sztuką, jest jednym z elementów, tłem muzyki. Koncert Mansona to coś więcej niż tylko koncert... Więc ludzie, opanujcie się i te swoje denne wypowiedzi w stylu "takiego to rozstrzelić" zostawcie dla siebie. Tolerancja, to coś czego brakuje w dzisiejszym świecie, brak tolerancji nasila się coraz bardziej. A co jest bardzo smutne, ja dzicko 15 letnie rozumiem więcej rzeczy niż inni wypowiadający się tutaj, to smutne na prawdę.Oczywiście jest komercyjnym artystą i nieraz przesadza, ale ma ciekawe i mądre przemyślenia odnośnie życia, bibli, wojny, Boga, wiary. I chcialam dodac ze w dzisiejszych czasach ludzie ktorzy sluchaja metalu sa postrzegani za sataistow, co sluchaja reeage to cpuny,narkomani itp, kto slucha disco polo jest totalnym wiesniakiem, kto hip-hopu jest chuliganem, kto techna to zwykly plastik i bezguscie. OCENIACIE PO POZORACH? TO NAJWIEKSZA PLAGA NASZEGO SPOLECZENSTWA

"W dniu, w którym Kain roztrzaskał mózg swego brata Abla, jedynej motywacji, jakiej potrzebował, była jego ludzka skłonność do przemocy. Czy traktujecie Biblię jako literaturę, czy jako ostateczne słowo Boga, kimkolwiek on może być, chrześcijaństwo dało nam obraz śmierci i seksualności, na której zbudowaliśmy naszą kulturę. Półnagi martwy mężczyzna wisi w większości naszych domów oraz na naszych szyjach, a my po prostu bierzemy to za spełnienie dla naszego życia. Czy jest to symbol nadziei, czy beznadziei?"

użytkownik usunięty
prosteprawdy

Nie mam już, co dodać, bo idealnie to ująłeś. Gratuluję inteligencji! Szczerze!
Jednak ludzie w podobnym wieku potrafią świetnie się rozumieć:)

prosteprawdy

Zgadzam sie z tobą w 90 %.

Bo według mnie nie ma sensu nawet wspominac czegos takiego jak to że Manson jest komercyjnym artystą.
Przemysł muzyczny jest jedną wielka komercyjną bombą. Komercyjnym zespołem mozna nazwac każdego artyste, który ma powyzej 1 mln wyswietlen na YT.

m0bscene

komercyjnymi zespołami są wszyscy.... budka Suflera, Maryla Rodowicz, Metallica, Limp Bizkit, SLipknot, Motorhead, Eminem, Xzibit, Megadeth, Manowar, 30 seconds to Mars czy Gwen Stefani...

Można wyróżniać jedynei zespoły, które w wyjatkowy sposob bezndziejnie sie sprzedają lub są TOTALNA FAŁSZYWĄ komercja. Nic soba nie reprezentują a np. organizuje się im koncerty na Wembley i co najgorsze stadion jest wypełniony po brzegi (Greenday, My Chemical ROmance, Lady Gaga itd. ). Lub nawet coś sobą reprezentują, ale natrafili na odpowiedni okres, odpowiedniego producenta, działacza czy po porstu mieli szczescie (U2, Muse, SLipknot itd :)

użytkownik usunięty
m0bscene

No w sumie na początku kariery to Marilyn Manson też miał szczęćie, bo mógł koncertować wspólnie z Nine Inch Nails, a to bez wątpienia dało im szansę na rozgłos. Ale niestety tylko tak się poszczęściło Mansonowi, bo przez resztę kariery, kiedy już sam coś osiągnął, był jechany i niszczony przez zazdrosnych ludzi. Jednak nie dał się pokonać, dlatego teraz o nim mówimy, kochamy Cię Brian!!

I za to uwielbiam go najbardziej: że nie dał się pokonać. Nieważne na jak wielki opór napotykał, zawsze robił to, w co wierzył i nie pozwolił się nikomu ograniczać. Sam ustala swoje zasady.
Swoją drogą to smutne, jak niewielu ludzi dostrzega takie proste rzeczy. Wasze wpisy to jednak dowód, że wciąż jakaś cząstka społeczeństwa potrafi myśleć O.o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones