Mariusz Bulski

5,4
34 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Bulski

Ubaw po pachy. Tylko facet biedny. Zobaczył jak działa dzicz z GW, TVN i innych radzieckich środowisk w Polsce.

WielkaStopa

Dobre :D Musisz być ciekawą osobą, chociaż całe szczęście, że nigdy nie będę miał z Tobą przyjemności się poznać.

kosobi

Jakoś mi to nie spędza snu z powiek. Zwłaszcza, że nie znam biegle rosyjskiego.

WielkaStopa

Podejrzewam że nie znasz też biegle polskiego, a swołoczy szukaj w rodzinie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WielkaStopa

To przeaktoryzowane łkanie udramatyzowanych frazesów to było "kilka słów prawdy"? Wszyscy którzy nie podzielają twojego bogoojczyźnianego fanatyzmu i spiskowych teorii to radzieccy agenci, lub ludzie przez nich zmanipulowani? To jest podręcznikowy przykład manii prześladowczej. Całkiem serio, poszukaj pomocy lekarskiej.

kefasb

"bogoojczyźniany fanatyzm", "spiskowe teorie"-hasełka jak z wyborczej i tvn. Masz chłopcze tak wyprany możdzek od czytania tego badziewia, że nie umiesz nawet formułować własnych myśli i sądów i posiłkujesz się kalkami wyczytanymi z powyższych periodyków. Zawsze mówiłem, ż etego badziewia nie nalezy czytać, bo to szkodzi na pomyslunek. Poza tym trzeba być niezle wynarodowinym baranem, skupionym tylko na mieleniu papki popkultury by zwyczajny patriotyzm nazywac przesmiewczo "bogoojczyznianym". O czym rozmawiac z ludzmi, jak ty dotkiniętymi codziennym praniem mózgów, natrętną inżynierią społeczną, która widac nawet po twoim krótkim wpisie? A wierz sobie w te swoje pierdoły wyczytane w Wyrodnej a mnie zostaw z moim patriotyzmem, nawet "bogoojczyznianym". Jestem z niego bardzo dumny. A ty chłopczyku masz być z czego dumny w twoim puściutkim żywociku?

WielkaStopa

Dam Ci zagwozdkę, ot złośliwie zamącę obraz świata jaki Ci się jawi, wyzywasz mnie "sowieckiej swołoczy" a ja w swej wyrozumiałości nie nazwę Cię "Rydzykowym sługusem", ba powiem nawet że zastanawiam się nad zagłosowaniem na Kaczorka w wyborach bo mierzi mnie mały, podrzędny Tuskowy przydupas Komorowski zarówno jako człowiek i polityk. Do jakiej tedy grupy mnie zaliczysz panie "mądry", mnie który za buców uważa Bulskiego i Wojewódzkiego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones