Mariusz Jakus

7,8
11 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Jakus

Niesamowity w Samowolce... Szkoda że dawno nie dostał żadnej głównej roli...

filmomanka91

po roli tygrysa w samowolce to ja go znienawidziłam!

moniczka_28

Czyli jedna z Was kocha skurwieli, a druga romantyków na to wychodzi . . .

aniolek1234

Jesli chodzi o zainteresowania kobiet to rzeczywiscie niektore lubią "złych chłopców". Ale mnie w ocenie Mariusza Jakusa po samowolce chodziło raczej o jego talent aktorski... Gdybym miała być aktorką chciałabym grać ciekawe role, a to nie zawsze oznaczają granie grzecznych dziewczynek ładnie sie ubierających i postępujących moralnie. Co tez nie oznacza, że chciałabym być utożsamiana z rolami, które bym grała. Być może Mariusz Jakus w życiu prywatnym jest bardzo miłym facetem.

filmomanka91

nie neguję tej opinii że Mariusz może być miły ale musiałąbym osobiście z nim pogadać żeby go obiektywnie ocenić....

moniczka_28

hahah ! w Samowolce był najlepszym sku.rwielem :)

niepokorna_ja.

taa...a najlepsze było to, jak oberwał od Michalaka tym taboretem..ciekawe czy to przeżył bo końcówka tego filmu daje duże pole do wyobraźni co też mogło się z nim stać...

moniczka_28

skoro go znienawidziłaś to znaczy, że spełnił swoją rolę, należy pamiętać, że oceniamy jego talent aktorski a nie jaki jest na co dzień.

Kristovv

Dokładnie, to znaczy, że świetnie zagrał. To tak jakby znienawidzić Chyrę po roli w "Dług", albo Ala Pacino po roli w "Scarface" itd., przykłady "badassów" można mnożyć
Widziałem wywiad z Mariuszem i wydaje się bardzo fajnym gościem.

użytkownik usunięty
filmomanka91

Ja też po obejrzeniu tego filmu nie wyobrażam sobie w tej roli nikogo innego :-)

Po prostu pasuje do roli wypranych z uczuć zabijaków.

niepokorna_ja.

W Symetrii wydawał mi się bardzo emocjonalny, choć to może tylko moje odczucia..

filmomanka91

W symetrii grał twardziela ale tylko z pozoru, bo w końcu i jego "strzyga dopadła". Kosior bardzo mi się podobał w Symetrii. Cały film z resztą jest bardzo dobry.

niepokorna_ja.

Cóż, nie wiem czy pasowałby do roli wrażliwego intelektualisty, chociaż aktorzy potrafią zaskakiwać. To taki polski Vinnie Jones ;)

Krytykant

Krytykant masz 100% racji
Ja po raz 1 obejrzałem Samowolkę jak miałem 15 lat czyli w 1994 roku
Nie mogłem potem spać :)
Ale tak czy siak film jest zarabisty ale szkoda że taki krótki

niepokorna_ja.

Pasuje do roli wrednych s....w
Ale poza rolą w "Samowolce" to chyba najbardziej mi się podobał w "Fali Zbrodni"
Też skur.... pierwszej wody ale po 'jasnej stronie'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones