Mark Dacascos

Mark Alan Dacascos

7,4
4 093 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Dacascos

Witam drodzy filmwebowicze. Otóż mam pewien dylemat i nie wiem jaki film z Markiem
obejrzeć. Najlepiej gdyby to był film, gdzie jest pełno akcji i jako taka fabuła oczywiście. Coś
w stylu Odjazd z 1997 roku, oczywiście oprócz tego filmu, gdyż oglądałem. Dobrze by było,
gdyby był to film z lat 90, choć z 2000.. też może być. Teraz napiszę, jakie filmy z nim
widziałem. 1. Tylko dla najlepszych (1993) 2. Kickboxer 5: Odkupienie (1995) 3. Sabotaż
(1996) 4. Odjazd (1997). Myślę, że ktoś odpowie. Z góry dzięki za pomoc. Dodam jeszcze, że
nie musi to być podobny film do filmu "Drive"-1997, bo wątpię, aby takowy był. Byleby był to
film akcji.

kdomagaa1

Myślę, że "Sanktuarium" i "Baza" mogłyby Ci się spodobać (więcej akcji jest w tym drugim) ;)
"Amerykański samuraj" w sumie też może być, jeśli lubisz filmy z serii: nielegalne walki na śmierć i życie, czyli wojownicy w fikuśnych ciuszkach zabijają się na arenie ku uciesze publiki :P

Osobiście wolę jednak bardziej klimatyczne filmy z Dacascosem, moim numerem jeden jest "Braterstwo wilków" (bardzo polecam), a zaraz po nim "Wybrany".

villemo_ads

Ok, dzięki za pomoc villemo_ads.

kdomagaa1

Dla mnie nawet fajnie zagrał w ,,Od kołyski aż po grób''.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones