Mark ValleyI

Mark Thomas Valley

6,6
408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Valley

Mam pytanie , czy ma ktoś może utwór z czołówki z serialu Keen Eddie? Albo przynajmniej wie gdzie można sobie go ściągnąć.? A jeszcze fajniej by yło jakby mogła zdobyć kilka utworów z tego serialu . Jakby coś ktoś wiedział na ten temat bo bardzo prosiłabym o udzielenie info.

annika_3

Siemka! Ja wiem jakie piosenki lecą tam ;)
A przynajmiej w jednym z odcinków ;)(:

"Eddie Loves Baseball" Music:
"Superfinger" by Lowfinger
"Head to Head" by Fingathing
"Rattlesnake" by Daniel Ash
"Hayling" by FC Kahuna (as heard in the last scene of the episode.)

Rozarossaop_pl

Dzieki za info, a może wiesz gdzie można je ściągnąć?

annika_3

Ja w każdym bądz razie ściągnęłam z eMule ;]
pozdro

Rozarossaop_pl

"Hayling" by FC Kahuna - tę piosenkę sobie ściągnęłam razem z teledyskiem jest super

annika_3

jeżeli możesz to zdradz jaki jet teledysk ;)? :)(:

annika_3

jeżeli możesz to zdradz jaki jet teledysk ;)? :)(:

Rozarossaop_pl

Co prawda jest to teledysk do tej piosenki "Hayling" by FC Kahuna i nie ma tam fragmentów z serialu keen Eddie, ale piosenka jest odjechana i warta ściągnięcia. Od razu kojarzy się z serialem, zaraz poślę ci adres stronki na której można sobie posłuchać utworów z seralu.

annika_3

http://www.miceandchips.com/bluemood/special-keeneddie.htm [www.miceandchips.com/bl ...] to jest właśnie ten link, klikaj na to co jest podkreślone a powinno ci się otworzyć i posłuchasz. Otwierają się w Media Player Classic

annika_3

Annika wielkie dzięki za strone, ale ja nie moge tego otwozryć bo piosenki pisze że są ram. a ja nie mam takiego programu. heh, no szoda ;)(:
Chyba że byś mi mogła poda jaki to program [to ten media player classic?]

Rozarossaop_pl

To jest ten program , słóży do rozpakowywania filmów, ale na stronkach jak są teledyski to tylko tym się otwierają. To jest twój mail jako ksywka? Jak tak to ci może go poślę ma maila, albo jak chcesz na inny adres to podaj.

annika_3

tak tak, Rozarossa@op.pl
wielkie dzięki ;)(:

Rozarossaop_pl

ale chyba z małej litery sie pisze rozarossa? Bedzie spakowany WinRar'em

annika_3

może być z małej może być z dużej ;)(:
Dobrze się składa bo mam WinRAR'a
Jeszcze raz, dzięki ;)(:

Rozarossaop_pl

Ok posłałam , za jakiś czas powinno dojść.

annika_3

Dzięki Annika, doszło ale nawet na WinRar'ze nie chce siem otworzyć, tzn. otworzyło się, ale to chyba trzeba mieć płytke, no nieszkodzi może ściągne z internnetu ten program ;)(:

Rozarossaop_pl

Wiesz to jak już sobie rozpakujesz to WinRAR'em, to klikaj na ikonki i dalej on ci się zainstaluje, kombinuj do tego nie trzeba mieć płytki bo to co ci posłałam to jest z płytki instalacyjnej, no ale jak nie dasz rady , to przynajmniej bedziesz wiedziała jakim to programem możesz otworzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones