Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Jedna z ładniejszych aktorek polskich, a może obecnie na świecie, gdyby Świat wiedział, że obecnie istnieje polska kinematografia. Aktorka nie wykorzystywana lub niewłaściwie wykorzystywana ( to było ;-) bez podtekstów) przez reżyserów w wielu rolach filmowych i teatralnych, gdyż ma charakterystyczną osobowość. Jak reżyser tego nie uwzględni, to właśnie mogą się pojawić odczucia negatywnie wyrażane poniżej przez komentujących. Nie do końca wiem czy to wina aktorki, jeśli negatywnie komentujecie, bo trzeba sobie zdać sprawę że aktor to pewnego rodzaju "tworzywo". Wyobraźcie sobie Rowana Atkinsona z Jasia Fasoli w roli dramatycznej, zanim coś powie wszyscy się śmieją. Moim zdaniem bardzo dobra aktorka z dużym potencjałem, której wizerunek cierpi przez brak dobrych i odpowiednich propozycji. Zresztą jest wg. mnie ból wielu utalentowanych polskich aktorów.

Zibi_Kowalencyjny

Żmuda już miała bardzo wiele okazji, aby zabłysnąć, ale jej Ego nie idzie w parze z talentem. Od słynnej sceny płaczu z Magdą Schejbal w "Nie kłam kochanie" aż jej obecnego epizodu w "O mnie się nie martw" jest bardziej drewniana od Pinokia. Jak uważa, że aktorka powinna przede wszystkim stawiać na urodę, to niech się przekwalifikuje i zostanie zawodową modelką, bo w filmowym świecie już żaden sposób nie zabłyśnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones