Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Po obejrzeniu "Ciacha" już nie mogłam dłużej oglądać filmów z udziałem tej Pani. W "Teraz albo nigdy" zauważyłam, że ona rzadko kiedy mruga i często się zawiesza.. Może i ma ładną figurę, ale jak dla mnie jest brzydka i nie za bardzo umie grać..

xxxckxxx

Brzydka? Za samą urodę dałbym 10/10 :D

Oj dziewczyny zazdrość przez was przemawia...

seth3241

"Za samą urodę dałbym 10/10"
Bo jesteś debilem. Ocena ma odzwierciedlać jej grę aktorską, a nie urodę.

lord_eomer

10/10 za ładną buzię ? I nic dziwnego że poziom aktortwa zszedł do tak niskiego poziomu. Jan Nowicki miał rację mówiąc że prawdziwy aktor przejedzie 1000 km, żeby zarobic 600 zł, a wariat będzie udawał że potrafi tańczyć i śpiewać.

rusekolsztyn

Żmuda drewno Trzebiatowska

lord_eomer

ehhh to raczej ty jesteś debilem skoro nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Napisałem dałbym, a nie dam, a ponieważ tu oceniamy grę aktorską jak słusznie zauważyłeś, Żmudzia dostaje ode mnie 7/10

lord_eomer

Dokładnie, wiele osób ocenia tu tylko wygląd a nie grę aktorską i w ten oto sposób Marta Drewno Trzebiatowska ma średnią 6,8

użytkownik usunięty
seth3241

Skończcie już z tymi tekstami o zazdrości bo to stare i niemodne...

xxxckxxx

Może i nie najlepiej gra, ale nie można jej zarzucić, że jest brzydka. Na litość boską.

dingo21

Napisałam "jak dla mnie" czyli MOIM zdaniem jest. No cóż.. i nie jestem zazdrosna, bo o co?

xxxckxxx

ja daję 4/10 - za uśmiech i urodę

xxxckxxx

Wiesz ze zostala nagrodzona za Ciacho??? Zlota Kaczka... Hahaha to dopiero jazda.........

Killer_JOE

Nie wierzę... Serio?

Dassanar

Tak jest napisane w jej filmografii...

Killer_JOE

Heh, nawet nie kwapiłem się sprawdzać.

xxxckxxx

Ładna jest, to trzeba przyznać, ale za grosz nie ma talentu do aktorstwa. Jest sztuczna jak plastik. Aktor musi umieć wzruszać, a ona tego nie potrafi.

sympatyczny_chochlik

Wzruszyć, przestraszyć, rozśmieszyć, zachwycić - po prostu przykuć uwagę widzę, aby uwierzył że przedstawione emocje mają naprawdę miejsce. Żmuda natomiast zamiast grać w filmach czy tych kiczowatych TVNowskich serialach (jeden z nich niebawem zastąpi serial "prosto w serce" w którym brylowała Anka Mucha) powinna prowadzić któryś z tych teleturniejów, które lecą po północy, gdy już jest najmniejsza oglądalność. Już sobie wyobrażam jak Marta zachęca widzów aby zadzwonili w przeciągu kilku minut i podali hasło to mają szanse wygrać pięć stów.

xxxckxxx

dobre zarty. moim zdaniem, jedna z najpiekniejszych naszych polskich aktorek :milosc:

I_got_5_on_it

dokładnie. Twoim zdaniem, moje jest inne :P ugh..

xxxckxxx

rozumiem i szanuje twoje zdanie. jestes dziewczyna, a dziewczyny lubia byc zazdrosne :"D

I_got_5_on_it

hahaha może :P ale na pewno nie o nią. Z polskich aktorek Ci nie wymienię, ale z zagranicznych mogę Ci powiedziec, że dla mnie Jessica Alba jest najpiękniejsza :D i nie jestem zazdrosna :D

xxxckxxx

dla mnie tez alba jest ładniejsza, ale dlatego ze ma inny typ urody niz nasze polskie dziewczyny. z polskich aktorek, ktora wymienilabys jako naprawde ladna?
tylko nie mow ze nie ma takiej, przeciez polskie dziewczyny sa piekne! :P)

I_got_5_on_it

Polskich filmów mało oglądam i seriali więc ciężko mi powiedziec.. Joanna Brodzik, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Dereszowska... więcej nie wymyślę :P ale aktorów bym mogła wymienic więcej :D
O Trzebiatowskiej mogę powiedziec tyle dobrego, że ma ładną figurę ;)

xxxckxxx

a wiec tak. dereszowska w ogole nie w moim typie. Brodzik tylko ładna. Bachleda, ładna nawet bardzo ;)
z polskich aktorow, pewnie na pierwszym miejscu nasz polski brad pitt. Wracajac jeszcze do Żmudy, mogłaby miec wieksze piersi.

I_got_5_on_it

MIała czym oddychać i na czym siedzieć 7 lat temu zanim jeszcze zaczęła eksperymentować ze swoim wizerunkiem. NIe będe się zachwycał nad urodą Martą ponieważ jest ona odreastaurowana - podobnie jak z Katarzyną Zielińską ona także wygląda zupełnie inaczej zanim jej kariera zaczęła się rozkręcać.

I_got_5_on_it

Polski Brad Pitt czyli Zakościelny? Pudło :P
Jak spojrzysz na mój profil to zobaczysz, że go tam nie znajdziesz :P
Wojciech Mecwadolski był dla mnie przystojny zanim się zmienił.. Jakub Żmijewski też jest mega, Marcin Dorociński, Michał Żebrowski..
z młodszych Mateusz Damięcki (mówimy o samej urodzie nie o aktorstwie)

xxxckxxx

A kto to jest Jakub Żmijewski?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones