Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Za aktorstwo Trójka na szynach, ale za wygląd piątka z uśmiechem! Jest trochę zarozumiała, nawet trochę bardziej, ale jeden uśmiech wybacza wszystkie niedogodności. Reasumując i podsumowując muszę dać 6 punktów, z czego 3 są za buzię;)

blackfield84

Ale chyba wiesz że ta ładna bużka jest podrasowana ? Żmuda przeszła bardzo znaczącą metamorfoze na przełomie 2007- 2008 w czasie kiedy kończyła studia i poszukiwała dla siebie pierwszych ról. Będziesz wiedział co mam na myśli jak obejrzysz odcinki Magdy M. z prawniczką Jagodą.
Zarozumiała to nie odpowiednie słowo. Buńczuczność lub buta pasuje bardziej. Dziewczyna wyżej sra niż d*** ma. Żmuda jest osobą bardzo ambitną i koniecznie chce to pokazać całemu światu. NIe lubie aktorów, którzy lubią się powywyższać. Najlepszym przykłądem jest pierwszy debiut Marty za granicą. NIe pamiętam tytułu tej komedi romantycznej, wiem tylko że Żmuda zagrała razem z Mandy Moore. Rola w tej amerykańskiej produkcji była dosłownie epizodyczna, film okazał się klapą którą krytycy zrównali z ziemią, ale Marta jeszcze zanim został ukończony montaż zdążyła oblecieć wszystkie tabloidy i stacje telewizyjne chwaląc się że zaczęła się jej kariera w Hollywood. Podwójna duma oznacza podwójną porażkę.

rusekolsztyn

no widzisz! a ja po głębokim zastanowieniu doszedłem do wniosku, że nie ocenia się ludzi po wyglądzie, więc muszę Marcie troszkę obniżyć ocenę w indeksie ;P a MagdyM nie oglądam i nie obejrzę :D wolę już patrzeć jak farba schnie ;) pozdro

blackfield84

Taka ciekawostka.
To jest pierwsza polska aktorka która przekroczyła 10 tys głosów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones