Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

Wszyscy mówią, że aktorką jest okropną, ale za to jest piękna. Całkowicie się z tym nie zgadzam! Aktorką jest z roku na rok coraz lepszą i wcale nie jest kiepska. Za to piękna jak dla mnie w niej nie ma. Królicze zęby, kwadratowa twarz, cielęce oczy... Nie powiedziałabym, że jest brzydka, ale piękną, nawet ładną, też z pewnością nie można jej nazwać. I przestańcie mówić, że jest drewnem, bo nie jest!

Bettt

aaaa, przeczytaj swój post i rzuć się z mostu.

mgorzkowski

aktorką jest ładną ale kiepską

mgorzkowski

Wyraziłam swoje zdanie. Jeśli Ci się nie podoba, to życzę miłego lotu i bolesnego upadku, kiedy sam będziesz rzucał się z mostu.

Bettt

No właśnie, wyraziłaś tylko swoje zdanie ;)
Ja się z tobą zgodzę.
Chociaż jak dla mnie nie jest brzydka, taka przeciętna.

Bettt

zarty sobie robisz? z kazdym serialu jest kiepska a w chichocie losu to juz mistrzostwo nieudolstwa.Taka prawda aktorka jest slaba

Bettt

Nie jest piękna tylko jak ta długonoga pięknośc idzie ulicą to oglądają się za nią wszyscy i obawiam się że nie tylko z powodu wykonywanego zawodu:)Co do aktorstwa nie mistrzyni ale Chichot losu mi się spodobał i mnie w nim przekonała a chyba na tym polega rola aktora:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones