Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Anna Maria Żmuda Trzebiatowska

6,2
8 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Żmuda Trzebiatowska

... wcześniej nie znałem, nie słyszałem ani nic z tych rzeczy ale od jakiegoś czasu szczerze
znienawidziłem z powodu odgrywanej przez nią postaci w serialu "Julia". Prawdziwy pech
dosłownie bo generalnie seriali nie oglądam a "Julię" jakoś zacząłem oglądać kiedyś i tak
już oglądam no i tą Żmudę bym porąbał dosłownie. Wiem że to rola i w ogóle ale ... Robi
wrażenie i to jak najgorsze. Będę chyba musiał znaleźć jakiś film w którym zagrała kogoś
normalnego bo inaczej chyba nerwy stracę.

Amenhotep

Doradzam "Twarzą w twarz" prostytutki Oli albo Magde M. w roli prowokującej seksualnie prawniczki Jagody. Och Karol, Serce na dłoni, Stawka większa niż śmierć a tym bardziej Ciacho odradzam. Wygranego nie widziałem więc nie wiem ile Żmuda z siebie w tym filmie potrafiła wykrzesać. Pozostałych seriali z jej udziałem nie polecam zwłaszcza Teraz Albo Nigdy i Chchot Losu.

Amenhotep

Zgadzam sie w 100%. Pani Marta nie znalazła w tym kraju zbyt szerokiej rzeszy fanów, ale po tej roli ma szansę na tytuł najbardziej znielubianej polskiej aktorki. Wiem, że to tylko rola, ale jesoooo... Ta rola jest na dzień dobry gotowa do znienawidzenia, ale jak dodać do tego sztuczną i drewnianą grę Pani Marty, to rzeczywiście może człowiek mieć takie odczucia jak Ty... a już w szczególności w trakcie odcinka 87. Na szczęscie oglądam ten serial na tvnplayerze i mogę przewijać :D

Jupla

A ja uważam, że to świetna aktorka a swój największy talent pokazuje właśnie w roli Moniki. Owszem postać mnie wkurza jak nie wiem co, ale uważam, że Marta gra super.

tricia_2

Mnie również wkurza jej rola, ale i tak myślę że bardzo dobrze gra. Potrafi się w niej odnaleźć.

Jupla

A widzieliście rolę Kasi " gry małżeńskie" z 2011? Gra tam polkę idiotkę nie znającą angielskiego jednym słowem,reprezentuje słowianki o których w filmie, nie najlepiej się wypowiadają, brawo... Ona po prostu nadaje się tylko do takich ról. Bo jedyne co chyba potrafi zagrać, to samą siebie...

jokris

Niby nie ma talentu, ale jakoś biorą ją do filmów. Ciekawe dlaczego...

laura_16

Dlaczego ją biorą do filmów? Do tych filmów w których gra słodkie idiotki? Może dlatego, że ich nie musi grać. By być sobą, nie trzeba mieć zdolności aktorskich, jak sądzę...

jokris

Nie w każdych filmach gra jakieś słodkie dziewczynki. Może ty tak to oceniasz.

laura_16

To nie są moje oceny dziewczę, tylko fakty ;)

jokris

Ja tak tego nie oceniam.

laura_16

Słodkie dziewczynki a słodkie idiotki, to dwie zupełnie różne kwestie. Naucz się czytać ze zrozumieniem ;)

jokris

Skoro uważasz że gra idiotki, to już twoja sprawa. Ale nie każdy film z jej udziałem to tandeta.

Amenhotep

Akurat w serialu "Julia" Trzebiatowska i jej filmowa matka to jedyne dobre role

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones