Marta DąbrowskaI

6,6
1 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marta Dąbrowska

laska kompletnie nie umie grać. od poczatku przepisu na zycie mnie denerwowala swoja "gra aktorska" a dzisiaj przeczytalam ze jest corka dyrektora teatru opery narodowej... juz mnie nie dziwi skad wziela sie w "show-biznesie".
pozatym ona ma 27 lat a wyglada na conajmniej 35!!

venacava

zgadzam się całkowicie...... jej gra jest fatalna, choć, przyznaję - w serialu "Przepis na życie" i tak jest dużo lepsza, "wyrobiła się". obejrzyj sobie "Miłość na wybiegu" (wiem, ze film tragiczny, ale zaciśnij zęby xD) i sobie tam popatrz na jej "grę"... brak słów. tak sztucznie nie grają nawet aktorzy z Trudnych spraw ^^

venacava

Myślałam, że jest zakonserwowaną 40'stką...

Azzurro

ha! nie tylko ja tak sądzę! ;)

venacava

Ale tu nawet nie chodzi o samą ''urodę''. Ja mam 20 lat i wyglądam poważnie, ale jednak nikt się nie dziwi ''ojej, to ty nie masz 30'stu lat'' ^^ Ona wygląda, jakby coś poprawiała, jest taka opuchnięta i ''nalana'' (botoks?)

Azzurro

wieeem, ja tez mam 21 lat, ludzie mi daja tak z 23, wiec wiem o co chodzi XD

venacava

Kojarzycie ją z innych produkcji sprzed paru lat (Ranczo itd.)??? Dziewczyna się odchudziła poprostu, a więc można powiedzieć poprawiła swój wygląd :-). Też myślałem, że jest starsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones