Z każdej strony, kto oglądał Altered Carbon ten wie :)
Może nie na tym zdjęciu, które obecnie jest w jej profilu tutaj (zresztą koszmarne) ale bardzo mi ją przypominała w filmie "Szkoła uroku". Fajna aktorka, pasuje do niej rola szalonej Adeli w tym filmie :)
Dodajcie ją, w 6 sezonie gra Viviannę
jak pili kawę w jakiejś knajpce, za co ją internauci wrobili w romans z Keanu...:)))
Zupełnie nie pasowała mi do niej rola ostrej policjantki w pierwszym sezonie AC. Gryzło mi się na tyle, że kibicowałem by coś jej się w serialu stało.
Tak beznadziejnej , słabej „ aktorki „ już dawno nie widziałem . Powinna przenieść się do Polski i grać w „ Trudnych Sprawach „
fajny film z nią w roli głównej Szkoła uroku ;)