Martin Scorsese

Martin Marcantonio Luciano Scorsese

8,6
24 619 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Martin Scorsese

Nigdy nie podobały mi się jego filmy. A jak usłyszałem, że robi serial sf o agencie FBI to przyszło mi do głowy tylko jedno - TO JUŻ BYŁO (Archiwum X i Millenium).

lucky_3

Może sie nie znasz?...tak tak to chyba to :]

Yesh

Ale masz argumenty. No! ale przecież "Władca pierścieni" też zerżną od "Willow" i "Legendy", o o! A "Chłopcy z ferajny" ściągneli od "Ojca chrzestnego". A, bym zapomniał, przecież "Powrót do przeyszłości 2" ściągną od "Powrotu do przyszłości".
Co z tego że robi serial o FBI, to nie znaczy że ściąga, to tak jakby powiedzieć że wszystkie horrory jakie dotychczas powstały zerżnęły od tego pierwszego jaki powstał w historii kina.
Filozofia.

użytkownik usunięty
Yesh

powiem krotko to niedoceniony KLASYK kIna trzymam kciuki za jego kolejny film bo scorsese jest jednym z tych ktorzy TWORZA kino

użytkownik usunięty
Yesh

powiem krotko to niedoceniony KLASYK kIna trzymam kciuki za jego kolejny film bo scorsese jest jednym z tych ktorzy TWORZA kino

lucky_3

Tiaaa, a już największą ściągawką był "Taksówkarz" i "Wściekły byk", takich filmów wczesniej były setki, hłe hłe... :)

użytkownik usunięty
lucky_3

"Nigdy nie podobały mi sie jego filmy....."
Człowieku poczciwy zrozumiał bym jeszcze żeby Ci sie jakiś film Martina nie spodobał , ale wszystkie????!!!! to już poprostu choroba heh
Albo jesteś poprostu za młody żeby zrozumieć jego filmy, albo poprostu jesteś fanem filmów w stylu XXX z Vinem albo innych "produkcji" dla "niedzielnych widzów".

użytkownik usunięty
lucky_3

1)zaiste powazny zarzut...
2)w ogóle nie wydaje mi się właściwe umieszczenie nazwiska Martina Scorsese przy tytułach "tych seriali".
3)no tak, filmy jakiegoś tam Scorsese nie wytrzymują przeciez konkurencji z 'armageddonem' i 'dniem niepodleglosci" (dwa pierwsze tytuly z twoich ulubionych).

Boże - widzisz i nie grzmisz.

użytkownik usunięty

ten rerzyser jest wielki a jesli wolisz dzien niepodleglosci coz twoja sprawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones